ana sayfa > Genel Bilgiler, Şantiye Fotoğrafları > 2+1 Örnek Daire Fotoğrafları ve Videosu (Yüksek Kalite)

2+1 Örnek Daire Fotoğrafları ve Videosu (Yüksek Kalite)

Cumartesi, 20 Haz 2009 admin yorum ekle

Bugün örnek dairenin yeni fotoğraflarını ve videosunu çektik. Oradaki yetkili arkadaşla da konuştuk. Dairenin 75m olduğunu söyledi. Diğerleri yapılacak mı diye sorduğumuzda hayır dedi. Yalnız malzeme kalitesinin aynı olacağı bilgisini aldık. Buyrun video ve resimler

.

 1. haberci
  Perşembe, 27 Ağu 2009 zamanında 19:32 | #1

  Arkadaşlar,sorularınızı Lütfen,forum sayfamızdan sorunuz ki,konuşulan konulardan,tüm üyelerimizin de haberi,bilgisi olsun.
  Teşekkürler.

  Forum sayfamız
  http://www.tokikayabasi.com/forum/

 2. adalet
  Perşembe, 27 Ağu 2009 zamanında 20:38 | #2

  @dobira
  vallahi ben 30000 bin lirayı denk getirenekadar 30000 bin takla attım
  dediyiniz gibi hemde o kırizde saçlarım ağardı ama bu yeni yapılanların bizden ne üstünlüyü var anlayamadım
  ve bunlar paramızıda 7 ay kadar işlettiler hakkımızı hep birlikte arayalım kuzu olmayalım bu ne ayrımcılık yorumlarınızı bekliyorum ben c 27 den fatih

 3. adalet
  Perşembe, 27 Ağu 2009 zamanında 20:41 | #3

  @tunahan
  kesinlikle hakkımızı arayalım böyle sömürü olmaz bunlar allahtanda kormuyomu

 4. haberci
  Perşembe, 27 Ağu 2009 zamanında 21:22 | #4

  Sevgili arkadaşlar,hissi davranarak biyere varamazsınız. Siz satış duyurusunu okumadınız mı? herşeyi kabul edip imzalamadınız mı? Dün öyleydi bugün de böyle,yapılan uygulama,her ne kadar da dargelirli insanları evsahibi yapmak ta olsa,bu bir birnevi ticarettir. Çünkü,kazanacak ki,bu işleri devam ettirebilsin.
  O zamanın şartları onu gerektiriyordu öyle satıldı ve kimseye de,silah zoruyla bunlar imzalatılmadı. Şimdi şartlar bunu gerektiriyor ve Toki ürettiğinin elde kalmaması için bir kampanya başlattı. Önceki satıştan 5 bin tl daha düşük bir bedelle,evlerini satışa çıkardı.Buraya kadar anormal bişey var mı? Bu tam tersi olup ta,5 birn tl daha pahalıya da olabilir di. O zaman,Toki bizden azmı aldı,bu 5 bin tl geri mi verelim diyeceksiniz? Mantıklı olmak bu mudur? Yada mantık bunu mu gerektirir?
  Hem bize sunulan seçeneklerimiz o 5 binh tl değmez mi? Tabi öyle düşünürsen? :)
  Bence,kendimizi kandırmaktan öteye gitmez bu serzenişlerimiz. Ne Toki bu parayı verir,ne de bu konuda taraftar bulursunuz gibime geliyor.
  1.etapta birçok bina tanıtım yapamadıklarından sıkıntı oluşturdu ve 2.etapta hem tanıtıma yüklenip,hem de 5 bin tl indirim yaptılar. Siz,Kampanya yapan bir esnaftan birşey alıp ta evinize geldiğinizde,dahna sonra da o kampanyada 2.bir düşüş yapılıp daha az bir bedelle aynı malın satımını duyunca,gider o esnafa bana pahalı verdinidiz deme hakkınız olur mu? Böyle birşey yapmak,ne kadar doğru olabilir sizce?
  Lütfen biraz daha gerçekçi olur musunuz? :)

  Arkadaşlar,sorularınızı Lütfen,forum sayfamızdan sorunuz ki,konuşulan konulardan,tüm üyelerimizin de haberi,bilgisi olsun.
  Teşekkürler.

  Forum sayfamız
  http://www.tokikayabasi.com/forum/

 5. mutu1903
  Perşembe, 27 Ağu 2009 zamanında 23:11 | #5

  BU YUKARDA İZLEDİGİMİZ VİDEO VE RESİMLER 75 M2 İÇİN AMA ARKADAŞLAR EWLER ÇOK KÜÇÜK NETTE İNŞALLAH DEWİR HEMEN OLURDA SATMA İMKANIMIZ OLUR

 6. tunahan
  Cuma, 28 Ağu 2009 zamanında 08:50 | #6

  arkadaşım haberci iyi hoş bir şeyler yazmışsında bunları kişileri ev sahibi yapacak bir proje değilmi ayrıca bizim zamanımıza ne olduğu bilinmeyen bir projeye biz devlet yapıyorsa girelim mantığı ile girdik bizi kazıklasınlar diye girmedik şimdi ise bilinen bir proje reklamları yapılmış artı kriz döneminde insanlar iyi niyeti böyle mi kullanılır bu konuda hak aranmasınmı bunun için gerekli mercilere itiraz hakkımız yokmu bilmiyorum biz koyun olduktan sonra daha çok haklar yenir. aynı bölgede bizden 1 sene sonra ve bizden 5000 tl daha düşük bir rakam ayrıca peşinatta düşük şahsen kendimi kullanmış hissediyorum. bunu yapanlarada hakkımı helal etmiyorum Allah sorumlularından hakkımı fazlasıyla çıkarsın ben o günkü sıkıntıyı hala atlatamadım yanlış bir mantık kimsenin ev almaya cesaret edemediği bir zamanda biz sıkıntıya girerek güvenerek girdik ama güvenimiz malesef sonuçsuz çıktı diye düşünüyorum saygılar

 7. tunahan
  Cuma, 28 Ağu 2009 zamanında 08:58 | #7

  ayrıca sözleşme yapılmış diyorsun yanlış hesap bağdattan döner ben ortada bir yanlış görüyorum ve arkadaşları uyarıyorum birlik olup bu yanlışa itiraz etmeliyiz bunun için ne yapabiliriz bunu araştırmak lazım bunu söylüyorum biz burada ticaret mantığı gütmedik ayrıca arkadaşım o gün kü altın fiyatlarına bak bu günkü altın fiyatlarına bak hangisi daha düşük bu rakam 10.000 tl ye çıkıyor ben şahsen güvenerek girmiştim ama güvenim sonuçsuz kaldı böyle olmamalıydı.

 8. admin
  Cuma, 28 Ağu 2009 zamanında 09:05 | #8

  Arkadaşlar kazıklandığına inana var inanmayan var. Bu tartışmanın bir sonu yok, öyle görünüyor. Hakkını aramak için biraraya gelmek isteyen varsa forumda açsın bir başlık ve tartışmadan talebini toplasın. Sonra da başvurunuzu yaparsınız. Burada daha fazla uzatmanın bir anlamı yok.

 9. haberci
  Cuma, 28 Ağu 2009 zamanında 09:20 | #9

  tunahan :arkadaşım haberci iyi hoş bir şeyler yazmışsında bunları kişileri ev sahibi yapacak bir proje değilmi ayrıca bizim zamanımıza ne olduğu bilinmeyen bir projeye biz devlet yapıyorsa girelim mantığı ile girdik bizi kazıklasınlar diye girmedik şimdi ise bilinen bir proje reklamları yapılmış artı kriz döneminde insanlar iyi niyeti böyle mi kullanılır bu konuda hak aranmasınmı bunun için gerekli mercilere itiraz hakkımız yokmu bilmiyorum biz koyun olduktan sonra daha çok haklar yenir. aynı bölgede bizden 1 sene sonra ve bizden 5000 tl daha düşük bir rakam ayrıca peşinatta düşük şahsen kendimi kullanmış hissediyorum. bunu yapanlarada hakkımı helal etmiyorum Allah sorumlularından hakkımı fazlasıyla çıkarsın ben o günkü sıkıntıyı hala atlatamadım yanlış bir mantık kimsenin ev almaya cesaret edemediği bir zamanda biz sıkıntıya girerek güvenerek girdik ama güvenimiz malesef sonuçsuz çıktı diye düşünüyorum saygılar

  Arkadaşım,kendinizi koyun yerine koyuyorsanız bişey diyemem. Bizler koyun değil,aklıbaşında insanlarız. Söylediğim gibi de,kimsenin başına silah dayamayıp,zorlamadılar. Senin zoruna giden ve kazıklandığını düşündüğün dairen için çözüm üretip,elinden çıkarabilirsin. Bunun da zor olacağını sanmıyorum. Siteyi takip ediyorsan ki takip ettiğini sanıyorum,senden başka avazının çıktığı kadar bağıran var mı acaba? Bu serzeniş,kükreyiş ne için onu anlayamadım? Kazıklandığını düşünüyorsan,ya dava açarsın ki her türlü çıkmazdasın bi sonuç alamazsın,yada amacını tam anlamıyla yazarsın ki biz de ne yapmaya çalıştığını anlayalım. Bütün mesele,2.etabın 5 bin tl daha düşük satıldığından mı kaynaklanıyor? Buna ne yapabilirsin ki? Alan veren memnun. BU da 2. kampanya. 3.kampanya belki 5-10 bin pahalı olacak,o zaman sen bu farkı Toki’ye ödeyecek misin?
  Böyle saçma sapan bir mantıkla bi yere varamazsınız. Niyetin gerçek ve provake etmiyorsan,paşa paşa evinde huzurla oturmaya bak derim,tadını çıkar. Zaten oturdğunda o 5 bini kat be kat katlayacaksın.Hala neyin savaşını yapıyorsun? Senden başka daha kaç kişi yanına çekebilirsin ki? Allah ıslah etsin diyorum ne diyeyim :)

 10. cuneyt77
  Çarşamba, 21 Eki 2009 zamanında 16:03 | #10

  haberci arkadaşımızın görüşü bencede çok mantıklı, yani siz bu işe başlarken şartlar öyleydi ve kabul edip başladınız, eğer size vadedilenin dışında bişey varsa tabikide itiraz edin bizde destek olalım ama şimdi ben b1 85m2 ye girerken 3000 peşin 12000 veya 17000 daha vericem çıkarsa, ben çıkıpta sözleşme imzaladıktan sonra bi sonraki etabın satışında sıfır peşinat diyebilirler ya da 50000 peşin diebilirler. Bu benim sözleşmemdeki maddelerin değişmesine neden olacak bi gelişme değil. Hak arayacaksanız insanız gelin hep beraber arayalım yardımcı olalım birbirimize ama boşa zaman harcamayın, bu konuda hak arasanızda sonuç çıkmaz arkadaşım. Saygılar

 11. muhittin
  Çarşamba, 21 Eki 2009 zamanında 18:51 | #11

  cok kısa bir zamanda 5bin tl fark gercekten insanın zoruna gidiyor. ben sordum konum farkı var dediler belki biz bu konuda karlı cıkarız. krizde rammen cesaret edip imza attık fiatlar belli olsun bakalim yoksul grubu evlerde net m2 37 fiat 28000 baz alırsak bize pahalı satıs olmus oluyor hayırlısı bakalım ama biz de evi kandimiz sectik bu cok onemli sayglar

 12. musti69
  Çarşamba, 31 Mar 2010 zamanında 16:21 | #12

  bu şikayetçi olan arkadaşlar daireyi alana kadar yalvar yakar alıyosunuz alıncada ağalık yapmaya başlıyorsunuz hakkımız arayalım falan diye….tokinin daire verdiği şartlarda hiçbirinize babanız daire vermez…bence açgözlülük çok bilmişlik etmeyin Allah elinizden alır…..

 13. celik6662
  Cumartesi, 09 Eki 2010 zamanında 14:41 | #13

  11.bölge deki evler ne zamn teslim edilecek bilgisi olan varmı ?

 14. dondu_75@hotmail.com
  Cumartesi, 09 Eki 2010 zamanında 15:19 | #14

  arkadaşım 02 ekim 2010 tarihinde gittim 11 bölge dy tipi evime bakmaya
  şantiye şefiyle görüştüm 2011 kasımda teslim edilecekmiş

 15. vefa.50
  Pazar, 10 Eki 2010 zamanında 17:45 | #15

  slm arkadaslar ben 16. bölgeden ev.m cikti bide 16. 115 blok resmini cekerseniz sevinirim simdiden tesekkürler

 16. ebra
  Perşembe, 11 Ağu 2011 zamanında 11:49 | #16

  bütün evler 75 m2 mi yoksa daha genişleri varmı?

yorum sayfaları
1 2 3 742
 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.