ana sayfa > Dernek Faaliyetleri, Haberler, Sosyal Etkinlikler > 2.Geleneksel İftar Organizasyonu Yapıldı (28.08.2010)

2.Geleneksel İftar Organizasyonu Yapıldı (28.08.2010)

Pazar, 29 Ağu 2010 iskayad yorum ekle

Yine güzel bir organizasyon, güzel ve havadar bir mekanda yüksek katılımlı samimi bir ortam. Organizasyon konusunda defalarca davet ettiğim, daha önce hiçbir organizasyona katılmamış komşularımızın katılımının çokluğu ve memnuniyetle ayrılmalarının vermiş olduğu mutluluk. Çocuklarımızın hediyelerini aldıktan sonraki mutlulukları, hediyelerini aldıktan sonra teşekkür yarışına girmeleri, bir kardeşimizde hediye aldığı oyuncak arabanın kaputunun açılmadığından şikayetçiydi, onun modeli öyle dedim Allah’tan tatmin oldu :) (bir kardeşimiz çekindiği için gelip alamamış, onun hediyeside mutlaka gönderilecek), bence günün en güzel anlarından biri ve sürprizi Erdal Bey’in yakışıklı oğlu Enes’in sofra duası (şaşırmaktan korkuyordu fakat hiç şaşırmadı maşallah :) Başta Burcu Hanım olmak üzere tüm yönetici arkadaşlarımın günün güzel ve sorunsuz geçmesi adına aç kalmacasına çırpınışları :) derneğimize 2 yeni üyenin daha katılması …. Umarım tüm komşularımız memnun ayrılmıştır.

 1. Pazartesi, 30 Ağu 2010 zamanında 09:58 | #1

  Güzel bir organizasyondu.İyi vakit geçirdik.Tüm komşularımızı bu tür organizasyonlara bekleriz.Bir kere katılın,daha önce kaçırdığınız organizasyonlara üzüleceksiniz :-)

 2. Pazartesi, 30 Ağu 2010 zamanında 13:31 | #2

  Değerli ziyaretçilerimiz, sitemize üye olarak forumumuzdaki paylaşımlardan faydalanıp, değerli fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  Forum için http://www.istanbulkayabasi.com/forum/

 3. camomile
  Pazartesi, 30 Ağu 2010 zamanında 14:15 | #3

  Aramıza ilk defa katılan arkadaşlarımız hiç yabancılık çekmediler.Aynı bina oturacağı komşusunu sitemizden bularak konuşup görüşüp,ilk kez karşılaştığında sarılan komşularımız oldu.Değerli Toki Kayabaşı Sakinleri, aramıza katılın.Bu büyük ailenin bir ferdi olun.Herkes aynı yerde oturur ama herkes komşu olamaz.Dostluk şerbeti bambaşkadır,içebilene ne mutlu.Tüm Komşularımıza davetimize icabet ettikleri için teşekkür ederiz.Birlikte nice ramazanlara.

 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.