ana sayfa > Haberler > 3. Bölge Yönetiminden Göstermelik Bina Toplantıları

3. Bölge Yönetiminden Göstermelik Bina Toplantıları

Pazar, 21 Eki 2012 admin yorum ekle

İlk taşındığımız günden beri her binanın hem kaynaşma hem de sorunları birlikte değerlendirebileceğimiz bina toplantılarının ihtiyaç olduğundan bahsettik. Geçtiğimiz haftalarda 3. bölge yönetimi bu toplantıları yapmaya başladı ama yapılan uygulamaya baktığımızda düzenlenen toplantıların göstermelik olduğu ve ‘bakın toplantıları yaptık ama katılan olmadı’ mazeretini göstermek için olduğu çok belli oluyor.

Böyle düşünmemizin nedeni ise her bina toplantısının aynı gün sadece kapıya asılan bir kağıt ile duyurulması ve neredeyse herkesin ancak iş dönüşünde ve herşey için çok geç olduğu bir anda okunmasının sağlanmasından kaynaklanıyor. Bazı toplantıların saatinin çok ters olmasını söylemiyoruz bile. Eğer yönetim gerçekten bu toplantılara geniş katılım olmasını isteseydi bina duyurularını günler öncesinden binalara asardı ve herkesin bu toplantıdan daha önce haberi olur ve haberi olmayan komşularını da haberdar ederdi. Hatta ‘güvenlik duvarı formunu doldurdunuz mu’ diye tek tek arandığımız gibi bu toplantılar için de aranabilirdik. Ancak bunların hiçbiri yapılmadı ve toplantılar göstermelik yapıldı ve yapılmaya devam ediyor. Site yönetiminin bu yolları düşünememiş olmasının mümkün olmadığını herkes biliyordur. Dolayısıyla site yönetimini bu göstermelik ve gülünç toplantıları, usulüne uygun tekrar yapmaya davet ediyoruz.

Sonuç olarak site yönetimi yapılması gerekende

Categories: Haberler Tags:
 1. Pazar, 21 Eki 2012 zamanında 14:35 | #1

  SMS diye bişey var kardeşim.Şu kadar borcunuz var diye sms atanlar,Toplantıya katılımın yüksek olmasını isteselerdi,1hafta önceden falanca gün toplantımız vardır diye bilgilendirme sms i atamazlar mıydı ? Atarlardı..Pekala niye atmadılar ?Akıllarına gelmemiştir heralde..yersen..

 2. vahit
  Perşembe, 01 Kas 2012 zamanında 23:12 | #2

  Değerli kayaşehir sakinleri 2 haftadan beri çalışan kırıcıların sesinden kimse rahatsız olmuyr mu?
  saat 10.00 ve hala çalışıyor, sabahları 8 de başlıyor
  gece geç saatlere kadar devam ediyor.
  ama kimse duymuyor

 3. deniz7850
  Pazartesi, 05 Kas 2012 zamanında 10:33 | #3

  araba sahibi arkadaşlara sesleniyorum sitenin önüne güvenerek bıraktığım arabamı hergün bir yerinde çizilmiş olarak buluyorum başka bu şekilde olan varmı sadece benim başımamı geliyor.lütfen aileler çoçuklarına sahip çıksın.güvenlikleride uyaralım.toplantıya ben katılamadım haberim olmadı.bunları söyleyecektim.admin bu konu hakkında forumda başlık açarsan sevinirim.

 4. cengizhan
  Çarşamba, 07 Kas 2012 zamanında 18:57 | #4

  toplantılar hakkındaki değerlendirmeniz doğru,ben bu tür toplantılar ile hiç bir daire sahibinin derdini anlatabileceğini sanmıyorum.toplantılar eğer yeriniz yok ise ilk öğretim ile anlaşarak yapılabilir sanırım onlarda yer vardır ve toplantılar başlangıçtan bitişe kadar soru cevap şeklinde geçmeli elbette toplantıyı yönetenler sıkılacaklardır bundan daha doğal ne olabilir. deniz7850 araç konusunda haklısınız çocuklar araçlara hiç dikkat etmiyor lütfen anne babalar daha dikkatli olalım…

 5. serdar4719
  Pazartesi, 12 Kas 2012 zamanında 17:06 | #5

  ARKADAŞLAR BIRAKIN TOPLANTIYIDA 8.BÖLGE VE ETRAFINDA GECELERİ TİNERCİLER ALKOL İÇEN KİŞİLER UYUŞTURUCU İÇEN KİŞİLER MESKEN TUTMUŞTUR VE AYRICA YABANCI ARAÇLARDADA FUHUŞ YAPILMAKTADIR. EĞER ŞİMDİDEN ÖNÜNE GEÇİLMEZSE BU CAN GÜVENLİĞİMİZ TEHDİT EDEN UNSURLAR YARIN ÖBÜR GÜN BÜTÜN KAYAŞEHİRE YAYILIR..BUNLARIN ÖNÜNE GEÇİLMESİ GEREKİR ŞİMDİDEN ÖNLEM ŞART..UNUTMAYIN HEPİMİZİN BİR AİLESİ VE HEPİMİZİN BİR YUVASI VAR KİMSE AİLESİNE EVİNE ZARAR GELSİN İSTEMEZ…..

 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.