ana sayfa > Dernek Faaliyetleri, Sosyal Etkinlikler > 3 Temmuz Tanışma Organizasyonuna Bekliyoruz

3 Temmuz Tanışma Organizasyonuna Bekliyoruz

Pazartesi, 27 Haz 2011 iskayad yorum ekle

Sn. Komşularımız;

Yaklaşık 2 yıllık bekleyişimiz sona erdi. Kaygılandık, üzüldük, heyecanlandık, sevindik, hala birçok eksiğimiz var Belediyeye başvuruyoruz, İETT’ye başvuruyoruz, daire içi sorunlarımız için İnşaat firmalarına başvuruyoruz, Emlak Yönetim’e başvuruyoruz. Taşınıyoruz, yerleşiyoruz, yoruluyoruz. Her birimiz Kayaşehir Bölgesine farklı adreslerden farklı kültürlerden gelsek de asgari müştereklerde buluşabilmek için önce tanışıp kaynaşmak zorundayız. Evlerimize girip çıkarken, asansörde, parklarda birbirimize çekinerek bakmak yerine birbirimize hiç değilse bir merhaba diyebilmek adına, tanışıp kaynaşmak adına, dara düştüğümüzde baba ocağı gibi komşu kapısını çalabilmek adına komşuluklarımızın ilk tohumlarını atmaya karar verdik 03 TEMMUZ PAZAR GÜNÜ SAAT 17:00′de 5. Bölge 2. Ada‘daki meydanda ikindi çayı düzenliyoruz. Bu organizasyona, Belediye Başkanımız ve Emlak Yönetim Yetkilileri de davet edilmiştir. Çayları ve yiyecekleri her aile evinden getirecek, burada birbirine de ikram ederek sohbetler eşliğinde tanışıp kaynaşacaklar, çocuklarımız da hem palyaço ile eğlenecek hem de arkadaş edinmiş olacaklardır. 2.Etaptan ev alan komşularımız için de bu davet geçerlidir.
Daha önceden defalarca organizasyon yaptık ve yüzlerce komşumuz katıldı. Şimdi ilk kez kendi semtimizde, Kayaşehir’imizde organiszasyon düzenliyoruz. Bizler, o gün ve o saatte komşularımızı tanımak, yorgunluk çıkarmak için, çayımızı komşularımızla paylaşmak için orada olacağız. Tüm komşularımızın katılımını bekliyoruz. Evimizi, çevremizi gördük, tanıdık. Şimdi kalabalık organizasyonumuzda komşularımızı tanımaya hazır mıyız?

http://www.istanbulkayasehir.com/files/organizasyon3temmuz.jpg

İskayad
(İstanbul Kayabaşı Kentleşme Sosyal ve Kültürel Dayanışma Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği)

 1. Salı, 28 Haz 2011 zamanında 13:50 | #1

  buyrun işte açıklandı teslim tarihleriniz.Meselede kalmadı..hepinize hayırlı olsun..

 2. Salı, 28 Haz 2011 zamanında 14:01 | #2

  Muratus :
  1.bölgede bir sürü sorun varken ve evler teslim edilmemişken, bu tür bir tanışma toplantısının yapılması şık olmadı…Bütün bölgeler teslim edildikten sonra daha geniş bir katılımla bu organizyasyon yapılmalıydı…Derneğimiz bu konuda malesef bir zamanlama hatası yapmıştır…

  Merak etmeyin komşum, sadece 1 toplantı hakkımız yok ki “biraz daha bekleseydik” diyelim. Lüzum gördükçe çeşitli organizasyonlarla bir araya geleceğiz inşallah. Daha bunun iftarı var, bayramlaşması var. Meseleye böyle baksaydık bugüne kadarki organizasyonların hiç birini yapmamamız gerekirdi.

  Ben hiç “2. etap teslimleri bitmeden tanışma toplantısı yapamazsınız” diyor muyum?

 3. eyupbuyukkaya
  Salı, 28 Haz 2011 zamanında 20:07 | #3

  herkese hayırlı uğurlu olsun.. Arçelik A.ş. de çalışan varmı

 4. biraleyna
  Çarşamba, 29 Haz 2011 zamanında 13:13 | #4

  arkadaşlar geçen pazar evimizi kiraya verdik , artık tanışmaya bizim yerimize başka arkadaşlar gelir , yine de güzel bir organizasyon olmuş,

yorum sayfaları
1 2 21360
 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.