ana sayfa > Şantiye Fotoğrafları > Bu Daireler Bu Şekilde Nasıl Teslim Ediliyor?

Bu Daireler Bu Şekilde Nasıl Teslim Ediliyor?

Pazar, 29 Nis 2012 admin yorum ekle

Aşağıda fotoğraflarını göreceğiniz daireler 14. Bölge C-63′den 43, 47 ve 51 nolu dairelere ait. Fotoğraflardan göründüğü üzere daireler harap bitap bir şekilde. Su almış, kapılar harap olmuş ve daha bir sürü problem. Komuşum 10 gğn arayla çektiği gotoğrafları gönderdi ve sorunlar halen olduğu gibi duruyor. Peki burada asıl akla gelen soruyu soralım. Toki bu daireleri tek tek kontrol etmiyor mu? Ediyorsa bu daireler nasıl oluyor da teslimata çıkarılıyor. Ayrıca komşumuz dairesindeki bu vahim durumdan inşaat firmasındaki sorumlulara bahsettiğinde ‘beğenmiyorsan iade et’ gibi küstahça cevap alıyor. Bu kişiye bu cevabı verme cesaretini kim veriyor? Bu durumda; Toki’ye güvenip daire alan komşumuz mu suçlu, o cevabı veren firma çalışanı mı suçlu yoksa teslimlerde daire kontrollerinde sorumlu bulundurmayan Toki mi suçlu? Fotoğraflar aşağıda, yorum sizlerin.

Categories: Şantiye Fotoğrafları Tags:
 1. reis21
  Perşembe, 03 May 2012 zamanında 13:28 | #1

  Ayın 27 sinde parayı yatırdıktan sonra 14.bölge teslim ofisine gittim işlemleri yaptıktan sonra medeniyet vede insanlıktan nasibini almamış taşeron firma yetkilisine gittim tutanak verip eksiklik varmı yokmu diye daireme bakmaya gittim 1.ay sonra teslimi yapılacak dairemi eksiklikler ile birlikte formu imzalamamı istedi bende imzaladım üstüne not düşüp daire teslim alınmadı diye neden yazdın diyor bana anahtarı teslim ettinmi diye sordum farketmez deyince listede eksiklikler dolmuş sayfada yer kalmamıştı bunlar bitmeden nasıl alırım dedim kısa sürede yapılacağını söyledi bu kadar aptalca birşey olamaz tek suçlu bence toki yetkilileri taşeron firmadaki görevli olacak tabiki 133000 tl daire alıyosun ağaoğluylamı kıyaslıyosun nezannettin deyip küstahça cevap verdi bende sizleri mahkemeye verecem dedim ben kabul etmiyorum deyip ayrıldım kapılar kapandığında tamamında boşluk kalıyor,kapaı pervazlarının tamamı dışarda parmak kalınlığında açıklık var oda su almış yağmurdan dolayı olduğu gibi duruyor laminat parke süpürgeliklerinde boşluk var açıklık yani,salon balkon korkuluğu yerinden oynuyor,camların pervaz kısımları köşebentleri farklı rente tam sırıtıyor,vs,vs,bizleri neden taşeron firma yetkilileri ile muhatap ediyorlar anlamıyorum daha sonraki gün gittim taşeron firma yetkilisi başka biri tokinin elemanıymış gibi davrandı bunasıl teslim dedim 06.mayısta tamamlayıp bitireceğiz dedi bende bittmediği takdirde aldığım tutanak ile birlikte hukuki yollara başvuracağımı dile getirip ayrıldım malesef meraklılar için C-62 Kontrol etsinler inanmıyan varise.?

 2. mustafa29
  Perşembe, 03 May 2012 zamanında 15:13 | #2

  herkese merhabalar,
  normalda bizim muhatabimiz toki. normalda ya daireyi onlarin muteahhitten alip bize teslim etmesi gerekir yada en azindan teslim esnasinda yada onceden daireleri kontrol edip eksiklik varsa gidertmeleri gerekir ama maalesef yapilmiyor. benim merak ettigim su ana kadar hic kimse tokiye muracaat/sikayette bulundumu? ve ne dediler?
  yoksa bu kaba insanlarla yok yere muhatap oluyoruz ve biseyde hallolmuyor.
  bu arada bizimde 15. bolgede dairemiz var cok ciddi degil ama ufak tefek eksiklikleri yuzunden teslim almadik ve bir aydir hala eksikleri giderip bizi arayacaklar gelin alin diye…

 3. sakinkaya34
  Pazar, 06 May 2012 zamanında 23:05 | #3

  Zamansız öten horozun başı kesilir arkadaşımm

 4. Salı, 08 May 2012 zamanında 06:58 | #4

  sakinkaya34 :

  Zamansız öten horozun başı kesilir arkadaşımm

  Bu mesajı kime, ne maksatla yazdınız? Bu bir tehdit midir?

 5. koton kargo
  Salı, 08 May 2012 zamanında 18:16 | #5

  site sakinleri komşularım boğaziçi site yönetimin telini yazıyorum 02124879951 tüm sıkıntılarınızı vede şikayetinizi bildirebilirsiniz baya çözücüler gibi geldi bana

yorum sayfaları
1 2 26710
 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.