ana sayfa > Dernek Faaliyetleri, Haberler, Sosyal Etkinlikler > Derneğimizin İlk Organizasyonunu Yaptık

Derneğimizin İlk Organizasyonunu Yaptık

Salı, 11 May 2010 admin yorum ekle

Derneğimiz İskayad’ın düzenlediği ilk piknik organizasyonunu 9 Mayıs pazar günü büyük bir coşkuyla yapmış bulunmaktayız. Bir gün önceden havanın yağışlı olacağı söylense de büyük bir katılımla piknik organizasyonumuzu tamamladık.
Aracı bulunan komşularımız kendi imkanlarıyla, diğer komşularımız da ayarladığımız 4 otobüs ile piknik alanına sabah saat 10′dan itibaren ulaştılar. zgunay ve gülsen komşularımız çocuklarımız için getirdikleri özel boyalarla her birine farklı figürler yaparak kimini korsan, kimini vampir, kimini de başka figürle boyadılar. Peşinden camomile komşumuzun öncülüğünde palyaço getirildi ve çocuklarımız ve hatta büyüklerimiz gün boyu palyaço ile eğlendiler. Bu arada mangallar pişti, çaylar içildi. Anneler günü sebebiyle derneğimiz tüm annelerin anneler gününü kutlayarak karanfil dağıttı.

Öğleden sonra oraya oluşturduğumuz başvuru merkezinde ilk dernek üyeliklerini almaya başladık. Süreçler biraz vakit aldıysa da komşularımız yoğun talep gösterdiler.

Yeni konutlarımızın bulunduğu Başakşehir belediyesi başkanı Sayın Mevlüt Uysal bey de daha önceden yaptığımız davetimizi kırmayıp pikniğimize gelip tüm komşularımızla selamlaşıp sohbet etti.
Bu nezaketi ve ilgisi için kendisine teşekkür ediyoruz.

Piknik organizasyonumuzda yaşananları anlatmakla bitiremeyiz, o nedenle yazıyı daha fazla uzatmak yerine günden güzel karelerle bunu yaşayalım. Son olarak piknik organizaysonunda bize farklı farklı alanlarda yardımcı olan komşularımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz. Umarız teşekkür ederken atladığımız ve kırdığımız bir komşumuz olmaz.

- Jeneratör için sistemjeneratör komşumuza,
- Afiş ive pankartlar için aaseçkin komşumuza,
- Palyaço için camomile komşumuza,
- Yüz boyama için zgunay ve gülsen komşumuza,
- Fotoğraf ve videolar için Asri komşumuza,
- 60 yumurta ve 24 adet kaşık ile oyunlara destek veren hadi komşumuza,
- Piknik alanında her türlü desteği için konci komşumuza teşekkür ederiz.

 1. hamitatay
  Salı, 11 May 2010 zamanında 22:20 | #1

  çok güzel bir organizasyon idi. çocuklar çok eğlendi. çok güzel bir gün geçirdik. komşularımızla tanışdık. derneğimize üye olduk. her şey çok güzeldi. resimler de çok güzel olmuş. Burada görev alan arkadaşlardan resim çekenlerden allah razı olsun, hepsine çok teşekkür ediyorum

 2. nazife
  Salı, 11 May 2010 zamanında 23:44 | #2

  hakikaten resimlerden gördüğüm kadar çok güzel bir organizasyon olmuş resiler baktıkça bende orada olmalıydım diyorum fakat gelemedim ama çokta özendim umarım ileriki organizasyonlarda olmayı başarırım

 3. kiwii
  Çarşamba, 12 May 2010 zamanında 08:06 | #3

  herkesin emegine saglık bu büyük organizasyonu yapmak insnaları kaynaştırmak büyük emek başarı emegi gecen tüm arkadaşlarımızı canı yürekden kutluyorum.malesef gene aranızda olmak isterdim ama iş icabı hep şehir dışındaydım.kısmetse bir gün aranıza katılmak dilegiyle zeynep tugay öçal ailesi her şeyyy mikememmelll olmuşşşş:))

 4. nazife
  Çarşamba, 12 May 2010 zamanında 10:25 | #4

  2010-2011 eğitim öğretim yılında lise ve ilköğretim okullarının eğitime geçme ihtimalini bilen varmı acaba seneye liseye başlayacak öğrencinin kaydını yaptırmak için gerekiyor

 5. maliyeci19
  Çarşamba, 12 May 2010 zamanında 11:59 | #5

  sayın nazife,
  Okulların teslim tarihi ile alakalı, Tokiye mail yolladım.Tokinin vermiş olduğu cevap;
  Söz konusu projede konutların anahtar teslim süresi Gayrimenkul satış sözleşmesinin “Gayrimenkulün Teslimi ve Kullanılması” maddesinde de belirtilmiştir. Dolayısıyla, teslim takvimi doğrultusunda bölge okulları takip edebilirsiniz.

 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.