ana sayfa > Genel Bilgiler, Haberler > Emlak Yönetim Çalışma Faaliyetleri

Emlak Yönetim Çalışma Faaliyetleri

Cuma, 26 Ağu 2011 admin yorum ekle

Emlak Yönetim dernekçe dile getirdiğimiz bazı sıkıntılarımızla ilgili resmi sitesinden aşağıdaki açıklamayı yapmıştır. Güvenlik kameraları, pazar yeri, internet bağlantısı ve otobüs seferlerinin 4. bölgeye alınmasıyla ilgili açıklamalarını aşağıda görebilirsiniz. Emlak Yönetim’in diğer önemli sıkıntılarımızla ilgili adımlar atmasını ve süreçlerden de aynı şekilde bilgilendirmeler beklemekteyiz.

EMLAK YÖNETİM BAŞAKŞEHİR BELEDİYE İŞBİRLİĞİ

Yönetimini yapmakta olduğumuz Kayaşehir`i mizin daha güzel bir hale gelebilmesi için eksikliğini duyduğumuz konularda kurumlardan destek almaktayız.
Kayaşehir de projesinde olmadığı için yapılmamış olan, fakat yapılmasına ihtiyaç duyulan çalışmalar için Başakşehir Belediyesi`n den bir takım taleplerimiz oldu. Bu taleplerimiz anında yerine getirildi.
Sn. Belediye Başkanımız Mevlüt Uysal, Başkan Yardımcılarımız ve tüm belediye ekibinin Kayaşehirimize ne kadar önem verdiklerini hizmetlerinden dolayı görmekteyiz.
Çevre Temizlik ve Bakım Hizmetleri, Geri Dönüşüm ve Atık Pil Kutuları dağıtılmıştır.
Belediyemiz Kayaşehir 5 . Bölge yanında kalan boş arazide `Modern Açık Halk Pazarı“, bizlere `Kilit Taşı“ tedarik edilerek gerekli alanlar için kilit taşı çalışmaları, Park yapımı, aletli jimnastik alanlarının yapımı, ve farklı konularda da Kayaşehir de çalışmalar yapalıcağı belirtilmiştir.

Çalışmalarından dolayı Sn. Belediye Başkanımız Mevlüt UYSAL`a Belediye Başkan Yardımcılarımıza ve tüm belediye ekibine ayrı ayrı teşekkürü borç biliriz.

İETT OTOBÜSLERİ 4.BÖLGE SON DURAKTA FAALİYETE BAŞLADI

Kayaşehirde 2. Bölgeden hareket eden İETT otobüsleri, 4.Bölgede kendi yerlerine geçerek site sakinlerimize buradan hizmet vermeye başlamıştır. Emlak Yönetim aracılığı ile Başakşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanılan İETT hareket amirliği binası bir hafta içerisinde tamamlanacak ve İETT tam teşekküllü bir şekilde site sakinlerimize hizmet verecektir.
Çalışmalarından dolayı İBB İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü`ne çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Kayaşehirimizde `Güvenlik Kameraları` için firmalardan teklif alım süreci tamamlanmış olup, Eylül ayı sonu itibariyle çalışmalar başlayacaktır.

İNTERNET BAĞLANTILARI

Kayaşehirde çalışması yapılan internet bağlantısı için bütün firmalara bilgi verilmiştir. Çalışmalar esnasında alt yapı ve üst yapının zarar görmemesi için firmalardan yatay sondaj (Yönlendirilebilir yatay sondaj, yüzeyden kazı yapmadan yeraltından açılan delik) tekniği ile kazı yapmaları şartı aranmaktadır. Bu uygulama için firmalar şuan proje çalışmalarını gerçekleştirmektedirler. Çalışmalarını yatay sondaj ile yapacak firmaların Kayaşehir`de hizmet etmeleri için herhangi bir engel bulunmamaktadır.

Kaynak: http://www.emlakyonetim.com.tr/haber_dvm.php?id=125

Categories: Genel Bilgiler, Haberler Tags:
 1. admin
  Perşembe, 08 Eyl 2011 zamanında 15:57 | #1

  adanil :

  slm arkadaşlar….yaklaşık 3 hafta oldu resim göremiyoruz :(
  özledik yani her hafta düzenli olarak yayınlanıyordu şimdiise yokkk:( umarım en kısa zamanda tekrar yeni fotolar yayınlanır.. slm….lar …….:)))

  Komşular bu hafta yeni fotoğraflar çekip siteye yükleyeceğiz. Zaten son 1-2 haftadır ramazan ve bayram nedeniyle inşaatlarda pek bir gelişme olmadı.

 2. fatih.tekin
  Cuma, 09 Eyl 2011 zamanında 08:31 | #2

  @engin28
  slm bu bölgeler(11…..15) için toki ye mail attım bilgi edinme kısmından sizde mail atın bana kesin olmamakla beraber aralık sonu ocak ın başı demişlerdi.umarım daha fazla uzamaz ödemeleride evleri bize teslim ettiklerinde başlatacaklar.

 3. fatih.tekin
  Cuma, 09 Eyl 2011 zamanında 08:32 | #3

  @adanil
  hayırlısı bakalım ben bu kısımlarda sağlık ocağı okul cami gibi yerlerin olmadığını gördüm sizin konu hakkında bilginiz varmı?

 4. adanil
  Cuma, 09 Eyl 2011 zamanında 10:41 | #4

  @fatih.tekin
  günaydın lar tüm herkese….:)…..inanın bana hiç bilgim yok. siteden takip ettiğim kadarıyla ne yazıkki sizin gördüğünüz ve yorumladığınız gibi. :().. umarım bizler yanılırız……:)

 5. ser73
  Pazar, 11 Eyl 2011 zamanında 19:33 | #5

  3 ay sonra ilk kez internete girdim oda 3 g ile ,bence türk telekom ,emlak yönetim ,toki ve milli egitim sınıfta kaldı ,aslında uzay üssü gibi kent yapıp bize bu taş devrini yaşatan yetkililere kınıyorum

 6. ldemirbilek
  Pazar, 11 Eyl 2011 zamanında 22:11 | #6

  6. Bölge, C36 blokta defalarca tamirat gören asansörler halen yarım yamalak çalışmaktadır. Toki bu kadar kötü veya kalitesiz işler yapan firmalarla çalışmayı artık bırakmalıdır. Hergün birilerinin kaldığı asansörler, yerleşimin aylar öncesinde başlamasına rağmen bitmeyen sağlık ocakları, ulaşım sorunları (özellikle de kendini zor götüren eski otobüsler) ardı arkası kesilmeyen sorunlar devam edip gidiyor… Oysaki burası tamamen boş araziye kurulmuş olan bir yerleşim. Muhteşem bir kent ortaya çıkabilirdi. Herşeye karşılık hep zamanla olacaktır yaklaşımı bu kadar insanı tatmin etmemektedir. INTERNET ve iletişim ise tam bir felaket… Aylardır hala telefonlar bağlanmadı, intermete ise zar zor çeken winn larla girebiliyoruz… Daha iyi çekmesi için uzatma kablosunu camdan dışarı sallandırıyoruz… Rüzgarlı bir havadabaşınıza bir WINN modem düşerse bilin ki o benimdir…

 7. Binnaz
  Pazartesi, 12 Eyl 2011 zamanında 01:27 | #7

  15 temmuzda dairemi teslim almak için kayabaşı 1.bölge teslim ofisine gidip bir görevliyle daireme bakmaya gittim çok eksikler vardı, birlikte tutanak tutup ofise geri döndük bize bu eksiklerin 1 ay içinde giderilip bize 15 ağustosta eksiksiz teslim edileceği sözü verildi, fakat 15 ağustosta gittiğimizde hiç birşey yapılmadığını görüp yetkilerle görüştüm eleman ve malzeme sıkıntısı olduğu söylenip 1 hafta daha istendi ..
  1 hafta sonundada eksikler giderilmemişti. Bayram sonu olacak dediler bekledik bayram sonuda değişen birşey yok.. Hatta akıtıyor diye şikayet ettiğim musluk artık yerinde bile yok almışlar gitmişler yenisi takılmamış,çelik kapı paslanmış.,balkon korkulukları yamuk, fayanslar çatlak, iç kapılar darbeli ve açılıp kapanmasında sorunlar var,mutfak dolaplarımda kırıklar var, yatak odasının PVC penceresinin iç çıtalarında biri eksik,temizlendiği söylenen daire pislik içinde hatta WC de hala dışkılar var..
  2 aydan fazladır bunların çözülmesini bekliyorum ne zaman sonuç alacağım merak ediyorum, ve bu arada taksitlerimi ve aidatlarımı ödemeye başladım teslim ofisindekiler bizim yapacağımız birşey yok TOKİ ye gidin diyorlar.. Lütfen artık bi çözüm!

 8. osmanli
  Salı, 13 Eyl 2011 zamanında 18:07 | #8

  bütün konutlardan toplanan o 600 lira civarındaki paranın kontrolü site yönetimini elinde bulunduran emlak yönetimemi ait

 9. ahmet
  Pazartesi, 09 Tem 2012 zamanında 12:47 | #9

  annem kaza geçirdi beli tutuldu wede artık insan gibi düzgün yoldan gitmek istiyoruz cebeciye artk fenertepedn yol verilse çok sevinirizz 79 c hattına da sarı otobüs we fenrtepeden yol istiyoruz eski otobüsler kalksın bizde insaniz dimiiiiiiiiiiiiiiiiiii

yorum sayfaları
1 2 22835
 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.