ana sayfa > Haberler > Emlak Yönetim Şimdi de Okul Aile Birliklerinde

Emlak Yönetim Şimdi de Okul Aile Birliklerinde

Perşembe, 11 Eki 2012 admin yorum ekle

Yeni eğitim yılının başlamasıyla birlikte okullarımızda da velilerimizden oluşan Okul aile birliği seçimleri start verdi. Önce Toki Kayaşehir İlkokulunda sonra da Mevlana İlkokulunda yapılan seçimlerde velilere oy vermek için dağıtılan pusulalarda Emlak Yönetim çalışanlarından da oluşan bir liste vardı.
Sadece isimlerin yazılı olduğu listeler biraz incelendiğinde bu isimlerin Emlak Yönetim bölge ve birim Müdürlerinden oluştuğunu anlamak veliler için zor olmadı. Toki-Kayaşehir Ortaokulunda seçimler yapıldı ve bitti. Mevlana İlkokulunda ise yeterli katılım sağlanamadığından geçen hafta pazar günü seçim yapılamadı. Genel Kurul 13 Ekim Pazar günü saat 14:00′de katılım sayısına bakılmaksızın yapılacak. Site sakinlerinin Güvenlik teli, güvenlik elemanı, jeneratör,asansör arızaları, baz istasyonları korkusu gibi bir sürü sorunu bir kenarda beklerken Emlak Yönetim personelinin zamanlarını okulda harcayacak olması veli komşularımızın dikkatini çekti. Bu pazar saat 14:00 de yapılacak olan seçimlerde yine katılım az olursa Mevlana İlkokulunda da Okul Aile Birliğine Emlak Yönetim’in seçilmesi kuvvetle muhtemeldir.

Categories: Haberler Tags:
 1. erol38
  Perşembe, 11 Eki 2012 zamanında 14:21 | #1

  Emlak yönetimdeki arkadaşlara ufak bir ders vermek lazım diye düşünüyorum.Şimdiye kadar neyi düzgün yaptılar.Okul aile birliğine aday olup kazanırlarsa diyecekler ki siz bakmayın bir kaç dengesize bizi herkes seviyor ve destekliyor diye teşkilat nezninde prestij kazanmaya çalışacaklar.

 2. musadeg
  Perşembe, 11 Eki 2012 zamanında 14:36 | #2

  Okula siyaset bulaştıracak kadar da ileri gitmesin bu iş.Yazık bu kadarmı ilerlendi artık .

 3. Perşembe, 11 Eki 2012 zamanında 18:53 | #3

  Başarılarının devamını diliyorum.Emlakçılık,okul aile birliği dernek maşallah iyi gidiyorlar..Bu işlerden arta kalan zamanlarda da sitemizi yönetirler heralde..

 4. ziya58-34
  Cumartesi, 13 Eki 2012 zamanında 01:08 | #4

  okul aile birliği onlaramı kalmış.önce aldıkları aidatların karşılığını versinler.yazık şu insanlara.allah korkusu olmayandan her şey beklenirki zaten…

 5. ozkan_cakir
  Pazar, 14 Eki 2012 zamanında 19:07 | #5

  kadrolu hirsiz olmak istiyorlar demekki

 6. vbadem
  Perşembe, 01 Kas 2012 zamanında 16:58 | #6

  İyi günler has komşularıma….
  komşular aranızda okul aile birliği görevi yapan oldu mu? acaba
  nede gözel arkalarından konuşuyorsunuz.insanların kalplerinin anahtarı yanınızda herkesin nasıl davranacağını biliyorsunuz.ve siz konuşanlar okul aile birliği seçilirken nerede idiniz.Listeler asıldı oylar kullanıldı her komşunun bir mazereti var zamanı müsait olan çok fazla kimse olmadı müsait olanlar da yalnız kaldı sonuçta siz konuşanlara kalacak değilya birileri istemesek de seçildiler.
  kısır çekişmeyi bırakalım da kütüphane kurmak için yönetim harekete geçti şimdi yardım edelim de düzgün bir kayaşehire yakışan kütüphane kuralım vesselam

 7. ferhat1881
  Pazartesi, 17 Ara 2012 zamanında 19:13 | #7

  oha diyelim başka bişey demiyelim okul aile birliği ile bu adamların ne alakaları olur amaçları ne sorgulamak lazım ciddi ciddi okulda veli olsa tamam hakkı var derizde niyet belli en iyi bildikleri şey cemaat düzenini oradada sağlayacaklar ama yemezler hayvan terli

 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.