Toki Kayaşehir Sakinleri » Kayaşehir » DY Tipi Daireler » DY Tipi Bina Sakinleri

DY-37 Sakinleri

(153 mesaj(lar))
  • 9 yıl önce azize tarafından başlatıldı
  • Furkan3404 tarafından son cevap
  1. azize

azize
    Üye

153 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

BEN HAKAN ACARTÜRK ARKADAŞLAR KOMŞULARIMIZLA TANIŞMAK İSTİYORUZ NERDESİNİZ?

(13 bölge 7 ada DY..
    9 yıl önce #
  2. hakansevan

hakansevan
    Üye

42 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

ben dy37-kat3-daire19 ismim HAKAN ACARTÜRK tüm komşularımın daileri hayırlı olsun allah gülegüle oturmak nasip etsin

9 yıl önce #
  3. safiye

safiye
    Üye

172 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

slm daire 19 benim

13.bölge dy
    9 yıl önce #
  4. Beyza-Deniz

Beyza-Deniz
    Üye

5035 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

hepinize hayırlı olsun daireleriniz,Aramıza hoşgeldiniz umarım hayırlı ,sağlıklı mutlu bir hayatımız olur komşularımızla birlikte kayabaşında

Modern kadınlar, Avon Kataloğu okudukları kadar KUR'AN okusalardı,önce kendi çocukları ve erkekleri sonra da ümmet kurtulacaktı..!
    9 yıl önce #
  5. hakansevan

hakansevan
    Üye

42 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

hakansevan dedi ki:
    ben dy37-kat3-daire 16 ismim HAKAN ACARTÜRK tüm komşularımın daireleri hayırlı olsun allah gülegüle oturmak nasip etsin

9 yıl önce #
  6. safiye

safiye
    Üye

172 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

dy 37 sakinlerini buraya bekliyoruz komşular

13.bölge dy
    9 yıl önce #
  7. safiye

safiye
    Üye

172 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

zemin 1 mustafa kurnaz zemin 2nazime damar zemin3 şeref bozdoğan zemin4 gülbahar akbay 1...5.hasiyet.özlem.fergane 1....6...ahmet.düzdaş. 1...7..ayhan.göçmen. 1...8..deniz.percin. 2...9..mustafa.ertop 2..10..mevlüt.ekinci 2..11..tunc.acıkgöz 2..12.yyıldız.can 3..13.yücel.şengül 3..14nuran.inan 3..15.adem.bayram 3..16.seval.acarTürk 4..17.şıh.ömer.akyol 4..18..özcan.dinler 4..19..safiye.dizdar.karabulut. 4..20..muhammed.mürşit.çakır 5..21..mehtap.ilhan 5..22.mehmet.şengün 5..23..engin.yıldırım 5..24..saffet.tunç 6..25..renan.sever 6..26..hacer.erciyas 6..27..muammer.dikal 6..28.remziye.nirgün.kizir 7..29..ahmet.erdoğan 7..30..savaş..avcı 7..31..erol.daşkaya 7..32..hasan.işcan 8..33..recep.göçen 8..34..mürşide.gözler 8..35..şükriye.ekin 8..36..soner.öztürk

13.bölge dy
    9 yıl önce #
  8. safiye

safiye
    Üye

172 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

dy 37 dekileri listeledim adı gecenler yokmu sitemizde

13.bölge dy
    9 yıl önce #
  9. MARMARA

MARMARA
    Üye

25 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

safiye dedi ki:
    dy 37 dekileri listeledim adı gecenler yokmu sitemizde

ben varım bu arada kapı nosunu unutmuştum 34 müş:)

ELİF DY-37
    9 yıl önce #
  10. rft

rft
    Üye

118 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

Sevgili Komşularım cumartesi günü 13.bölgeye geçerken bi uğradım son durum aşağıdaki resimlerdeki gibidir...

http://i1008.hizliresim.com/2010/8/1/2761.jpg

http://i1008.hizliresim.com/2010/8/1/2766.jpg

http://i1008.hizliresim.com/2010/8/1/2769.jpg

http://i1008.hizliresim.com/2010/8/1/2771.jpg

Kenâr-ı Dicle'de bir kurt aşırsa bir koyunu,Gelir de adl-i İlahî sorardı Ömer'den onu.
    9 yıl önce #
  11. hakansevan

hakansevan
    Üye

42 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

slm rft adlı üye kardeşim eklemiş oldugun resimler için teşekkür ederim. bende bu haftasonu gittim şantiyeye giremedim ama 7.ada harici binaların kabaları bitmiş nerdeyse.ulaşımı kolay DY37 komşularımızın bu sayfamıza katılımını bekliyoruz

9 yıl önce #
  12. ozcandinler

ozcandinler
    Üye

149 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

geldik geldik çalışmaktan nete girmeye vakit yok herkese kocaman merhabalar bayramınız kutlu mutlu olsun resimdeki küçük oğlum Tibet rabbim hepinize bol kazanç huzur ve mutluluk daim etsin görüşmek üzere inaşallah allaha emanet olun

'''''''''Şefaat ya Resulallah''''''''
    9 yıl önce #
  13. User has not uploaded an avatar

dadayli
    Üye

10 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

selamlar arkadaşlar bende dy titipi 13.blok sakini olacam inş ismim hüseyin bostancı .kastamonu *dadaylıyım.bu bloklarla ilgili bilgisi olanlar bizimle paylaşsınlar .komşularıma selamlar.

9 yıl önce #
  14. safiye

safiye
    Üye

172 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

dy 37 bina sakinlari bayramınız kutlu olsun

13.bölge dy
    8 yıl önce #
  15. ozcandinler

ozcandinler
    Üye

149 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

Tüm komşularımın bayramını kutlarım yeni geldik memleketten şimdi vakit oldu gidip gören varmı son durumlar nedir

'''''''''Şefaat ya Resulallah''''''''
    8 yıl önce #
  16. Gripin

Gripin
    Üye

289 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

Merhabalar DY37 Kat:1 D:5 Tüm komşularımıza selamlar

8 yıl önce #
  17. Gripin

Gripin
    Üye

289 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

RFT bey resimler gözükmüyor ne yazık ki!

8 yıl önce #
  18. muhammet5

muhammet5
    Üye

16 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

merhaba
    dy 37 den haberi olan varmı acaba

8 yıl önce #
  19. Beyza-Deniz

Beyza-Deniz
    Üye

5035 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

DY sahibi komşular aşağıdaki sayfaya bakmanızı ve katılımlarınızı bekliyoruz
    http://www.istanbulkayasehir.com/forum/topic/dy-tipi-evsahipleri-tanisma-toplantisi15-mayis-pazar#post-267602

Modern kadınlar, Avon Kataloğu okudukları kadar KUR'AN okusalardı,önce kendi çocukları ve erkekleri sonra da ümmet kurtulacaktı..!
    8 yıl önce #
  20. Beyza-Deniz

Beyza-Deniz
    Üye

5035 mesaj
    Özel Mesaj Gönder

DY sahibi komşular aşağıdaki sayfaya bakmanızı ve katılımlarınızı bekliyoruz
    http://www.istanbulkayasehir.com/forum/topic/dy-tipi-evsahipleri-tanisma-toplantisi15-mayis-pazar#post-267602

8 yıl önce #

Toki Kayaşehir Sakinleri » Kayaşehir » DY Tipi Daireler » DY Tipi Bina Sakinleri

Cevapla »

Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.