ana sayfa > Haberler > İftar sofraları, Kayaşehir sakinleri için kuruldu

İftar sofraları, Kayaşehir sakinleri için kuruldu

Cumartesi, 04 Ağu 2012 admin yorum ekle
kayabasiEv sahipliğini Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın yaptığı iftara, AK Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel, Başkan Yardımcısı Mehmet Şahin, Haluk Dikbaş ve Nurettin Ertemel katıldı.

8 bin 500 Kayaşehirlinin aynı sofrada buluştuğu iftarda konuşan AK Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan, “Böyle güzel ortamlarda gencimizle, yaşlımızla, çoluğumuz, çocuğumuzla yek vücut olmak çok anlamlı. Ülkemizin her tarafında bu kardeşlik sofraları kurulabilsin, 75 milyon aynı coşkuyu yaşasın istiyoruz.” dedi. Kayaşehirlilere seslenen Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal da Kayaşehir’in yeni kurulan bir yer olmasına rağmen kısa zamanda geliştiğine dikkat çekti. Uysal, “Kurduğumuz sofralar aracılığı ile dostluklar, samimiyetler çoğalsın istiyoruz. Sizlerin bu birlikteliği, Ramazan ayı sonrasında da devam ettirmenizi istiyoruz. Bugün burada 8 bin 500 kişi ile iftar açacağız. Kayaşehir, en kalabalık sokak iftarının kurulduğu bölge oldu.” dedi. İftardan sonra vatandaşlarla sohbet eden AK Parti İstanbul Milletvekili Turan ve Başkan Uysal, daha sonra Kayaşehirlilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Ünsal, Ramazan ayının manevi atmosferine uygun olarak huzur ve mutluluğun paylaşıldığı sokak iftarlarının, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandığını söyledi. İftardan sonra etkinlik alanlarına geçen vatandaşlar Ramazan programlarına katıldı.

İSTANBUL CİHAN

Kaynak: http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1327535

Categories: Haberler Tags:
  1. baretta_08
    Cumartesi, 04 Ağu 2012 zamanında 21:17 | #1

    KAYAŞEHİR- OTOGAR İSKAYAD DUYSUN… güzargah 79 t nin güzargahını kullanıp hal yolundan otogar a giderse çok süper olur işte size bir trafik azaltma yolu ihtiyaç olan bir hat…..

  1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.