ana sayfa > Şantiye Fotoğrafları > İnşaat Görüntüleri (27 Mart 2011)

İnşaat Görüntüleri (27 Mart 2011)

Pazartesi, 28 Mar 2011 admin yorum ekle

Haftalık fotoğraflarımıza ariferden, zafere ve OlgunYilmaz komşularımızın gönderdiği fotoraflarla devam ediyoruz. Zafere komşumuzun C-31′in üst katlarından çektiği götürntülerde teslimata yaklaştığımız şu günlerde görmek istemediğimiz nem almış duvarlar görünüyor. Fotoğraflar ve numaralandırmalar için komşularımıza teşekkür ederiz.

Categories: Şantiye Fotoğrafları Tags:
 1. ayanikwalla
  Salı, 05 Nis 2011 zamanında 22:05 | #1

  Bu gün saat 17:00 gibi 7.bölgedeydik. Kapıda oturan iki görevli arabayı görür görmez yanımıza geldi. Bende öğretmen kimliğimi gösterdim ve kardeşimin dairesine bakmak istedik müsade etmediler. Sorduğumda bu bölgenin teslimlerinin seçimden hemen önce olacağını söyledi. Ayrıca idareye teslim edildi dedi. Boşa kimse bence beklemesin teslim mayıs sonunu bulur.

 2. islam
  Salı, 05 Nis 2011 zamanında 22:30 | #2

  nisan ayında sozleşme zamanı bitiyor neden bu uzatmaları yapıyorlarki bir cok komsularımız belki okul kapanmasını bekliyor ama bu arada 2 kira odeyenler var bide sahsen kendime adıma kira verecegime evimin taksidini odemek isterim

 3. apocoban28
  Perşembe, 07 Nis 2011 zamanında 17:08 | #3

  merhaba siteye emeği geçen herkese ve soruları yanıt layalara çok teşekkür ederim bide benim sorum var c tipi dairelerin devri ne zaman yapılabiliyor teşekkürler

 4. C29-K7-D30
  Cumartesi, 09 Nis 2011 zamanında 19:05 | #4

  Bu Sitenin Yarardan Çok Zararı Olduğunu Düşünenlere Empati Yapan Birisi Olarak Saygı Duymakla Birlikte Asla Katılmıyorum Ben Evimin İlk Resmini Henüz Temel Aşamasında Olduğu Halde Bu Siteden Gördüm Ve Bir Çok Yararlı Bilgiye de Yine Buradan Ulaştım Ferdi Olarak Bir şey Yapmadığımız Halde Kar,Yağmur,Çamur Demeden Alana Gidip Bizim İçin Resim Çekme Zahmetinde Bulunan Arkadaşlarımıza Lütfen Haksızlık Yapmayalım Daha Güzel Fikrimiz Ve Hizmet Anlayışımız Varsa Bunu Uygulamaya Dökelim Ama Kimsenin de Azmini Lütfen Kırmayalım 1.5 Yıl Bekledik Biraz Daha Sabırlı Olalım. Zaten Nisan-Mayıs Aylarında Her şey Netleşecek. Kooperatife Girip 5-10-Yılda Ancak Evini Teslim Alan Bazen Hiç Teslim Alamayan İnsanları Düşünüp 2-Yılda Böylesine Büyük Bir Şehir Kurulmasını Başarı Olarak Görmemek Verilen Emeğe Haksızlık Olur Elbette Bazı Eksikliklerde Olacak Bunlar Yeni Yerleşim Alanlarında Olan Şeyler Ama Çözümsüz Sorunlar Değil. Yazımı Sabırla Okuduğunuz İçin Teşekkür Eder Size Ve Ailenize Esenlikler Dilerim.

yorum sayfaları
1 2 3 18225
 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.