ana sayfa > Şantiye Fotoğrafları > İnşaat Görüntüleri (3 Nisan 2011)

İnşaat Görüntüleri (3 Nisan 2011)

Pazartesi, 04 Nis 2011 admin yorum ekle

Bu haftaki fotoğraflarımızı jeofizikçi, kevi53, ser73 ve byildiz komşularımız gönderdi. Jeofizikçi komşumuz genel, kevi53 komşumuz 15. bölgeden, ser73 komşumuz 3. bölgeden ve byildiz komşumuz da 17. bölgeden fotoğraflar gönderdiler. Kendilerine fotoğraflar için teşekkür ediyoruz.

Categories: Şantiye Fotoğrafları Tags:
 1. cetoalp
  Cumartesi, 09 Nis 2011 zamanında 13:22 | #1

  Sevgili kayaşehir sakinleri ulaşım konusunda sizleri biraz aydınlatmak istiyorum.İett genel müdürlüğü bu konuda gerekli çalışmalarını yapmış olup, konutlara taşınmalar başladıktan sonra ilk etapta bütün etapları dolaşıp( 10-15 dak aralıklarla) başakşehir 4.etap iett durağına aktarma yapılacaktır.(15-20 dak aralıklarla) kayaşehir-Y.B.metro hattı açılacaktır.kaldı ki 1.bölgenin bir kısmı ve 2.bölge iett blokları böyle bir uydu kentinde ulaşım sorunu diye birşey olmayacaktır bundan emin olabilirsiniz.Sadece biraz sabır.

 2. Cumartesi, 09 Nis 2011 zamanında 17:12 | #2

  sn cetoalp adlı üye verdiğin bilgiler için saol ama o dediğin güzergahlarda bulunan hatlar zaten tıklım tıkış yolcu taşıyor.ve hatlar şehir içi trafiğinden gidiyor.eğer kayaşehir olayıda çıkarsa vay o otobüse binenin haline.iett taksim eminönü şişli gibi yerlere direk hat vermek yerine bunu tercih etmesi biraz garip geldi bana (insanları metrobüs işkencesine mecbur bırakan bi yönetimden böyle bi çözüm normal bence:( .istanbul her geçen gün trafikte akılalmaz sorunlar yaşıyor.burdan yetkililere sesleniyorum.koltuğunuzdan kalkında istanbul trafiğini edirnekapıdan alibeyköyden şişliden unkapanından izleyin görün ne hale geldiğini.siz hala metro projeleriyle uğraşın.tamam elinize sağlık güzel bir proje ama ya o projeleriniz haya geçene kadar bu insanlar ne yapacak.

 3. C29-K7-D30
  Cumartesi, 09 Nis 2011 zamanında 18:58 | #3

  Bu Sitenin Yarardan Çok Zararı Olduğunu Düşünenlere Empati Yapan Birisi Olarak Saygı Duymakla Birlikte Asla Katılmıyorum Ben Evimin İlk Resmini Henüz Temel Aşamasında Olduğu Halde Bu Siteden Gördüm Ve Bir Çok Yararlı Bilgiyi de Yine Buradan Ulaştım Ferdi Olarak Bir şey Yapmadığımız Halde Kar,Yağmur,Çamur Demeden Alana Gidip Bizim İçin Resim Çekme Zahmetinde Bulunan Arkadaşlarımıza Lütfen Haksızlık Yapmayalım Daha Güzel Fikrimiz Ve Hizmet Anlayışımız Varsa Bunu Uygulamaya Dökelim Ama Kimsenin de Azmini Lütfen Kırmayalım 1.5 Yıl Bekledik Biraz Daha Sabırlı Olalım. Zaten Nisan-Mayıs Aylarında Her şey Netleşecek.Kooperatife Girip 5-10-Yılda Ancak Evini Teslim Alan Bazen Hiç Teslim Alamayan İnsanları Düşünüp 2-Yılda Böylesine Büyük Bir Şehir Kurulmasını Başarı Olarak Görmemek Verilen Emeğe Haksızlık Olur Elbette Bazı Eksikliklerde Olacak Bunlar Yeni Yerleşim Alanlarında Olan Şeyler Ama Çözümsüz Sorunlar Değil. Yazımı Sabırla Okuduğunuz İçin Teşekkür Eder Size Ve Ailenize Esenlikler Dilerim. C29-K7-D30

 4. ceran
  Pazartesi, 11 Nis 2011 zamanında 09:08 | #4

  slm arkadaşlar bugün bir mesaj yazdım mtoki ye cevap olarak aşağıda
  Bu mail size T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı web sitesindeki bilgi edinme başvuru formunda yazılmış bulunan talebe cevap olarak gönderilmiştir.
  Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı Sayın Nusret Ceran ; Söz konusu proje ile ilgili olarak ;10114 adet konut teslimatı ile ilgili çalışmalarımız devam etmekte olduğundan,teslimlerinin nisan ayı sonu ile mayıs ayı sonunda,belediyeden iskan alındıktan sonra tüm bölgenin konut teslimlerinin yapılması planlanmaktadır. Bilgilerinize Sunulur.

 5. ceran
  Pazartesi, 11 Nis 2011 zamanında 09:10 | #5

  ya başka yapacak bir şey yok beklememiz lazım hayırlısıyla olacak inşallah bir gün teslim

 6. zeynep247
  Pazartesi, 11 Nis 2011 zamanında 09:44 | #6

  bu tokinin teslimlerini ölmede gör.sakız gibi uzattıkça uzatıyolar insanları heveslendiriyolar ocaktaydı sözde ama sözde işte nede olsa onların rahatları keyifleri yerinde kim düşüncek kira ödeyeni.

 7. reis21
  Pazartesi, 11 Nis 2011 zamanında 13:33 | #7

  ZEYNEP HNM HAKLISIN AMA TAAHÜT ETTİKLERİ TARİHTEN ÖNCE TESLİMEDECEKLER ERKEN TAŞINIPTA EKSİKLİKLER İÇİNDE DERT YANSAYDIK DAHAMI İYİ OLACAKTI SABREDELİM OKULLA GİDEN ÇOCUKLARI OLANLAR VAR DÜŞÜNDÜNMÜ NEAPACAKLAR ONLAR BİRDE ULAŞIM SORUNU ÇÖZÜLMEDİ HENÜZ UMARIM HERŞEY ESKİSİNDEN DAHA İYİ OLACAK SANIRIM HAZİRANDA TESLİMAT BAŞLAR TAMAMEN ,OKULLAR KAPANDIKTAN SONRA.

 8. hilal
  Pazartesi, 11 Nis 2011 zamanında 13:59 | #8

  yeter artık ocak şubat mart şimdide nisan ve mayıs diyorlar yeter sabrımız azaldı gercek tarihi bekliyoruz ilgililere duyurulur:D

 9. ogulbin
  Pazartesi, 11 Nis 2011 zamanında 16:22 | #9

  teslim tarihini sırp seçim için erteleyip ağırdan alıyorlarsa ben ve çevremdeki eş dost akraba bizde seçimde yatırırız artık ters köşeye. ben 20. taksiti ödedim hem kira hem taksit ödüyorum. taksit ödemeye başlamayanlara göre hava hoş istediği zaman teslim etsin ama benim ve benim gibi taksit ödemeye başlayanların acelesi var.

 10. PARDAYAN
  Çarşamba, 13 Nis 2011 zamanında 10:36 | #10

  arkadaslar buayın 15 ınde teslımler baslayacak denıyor.sımdıye kadar kımın cep .ine mesaj geldıkı.tokı cep e mesaj gonderıyor su zamanda surda olun dıye.bırde evrak olarak neler gereklı bellı deyıl…yazanlar acıklamalı teferuratlı yazsınlar yanıtmayalım umıtlendırmeyelım kımseyı…7 blg B 45 D56

 11. Perşembe, 14 Nis 2011 zamanında 09:42 | #11

  Daha detaylı bilgi ve fotoğraflar için Lütfen forum sayfamıza gidiniz.
  Teşekkürler.

  http://www.istanbulkayabasi.com/forum

yorum sayfaları
1 2 18425
 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.