ana sayfa > Dernek Faaliyetleri, Haberler, Sosyal Etkinlikler > İSKAYAD Seminer: Kayaşehir hazır. Biz hazır mıyız?

İSKAYAD Seminer: Kayaşehir hazır. Biz hazır mıyız?

Pazar, 02 Oca 2011 iskayad yorum ekle

Konutlarımızın tesliminin başlamasına günler kala yaşayacağımız bölgeyi ve binalarımızı daha yakından tanıyabileceğimiz, taşınmadan evvel yapmamız gerekenleri öğreneceğimiz, taşınırken ve taşındıktan sonra dikkat edilecek hususlar hakkında bilgileneceğimiz, merak edilen tüm konularda aydınlatıcı bilgilerin sunulacağı seminerimize tüm komşularımız davetlidir.

Tarih:
09 Ocak 2011 Pazar
Saat 17:00 - 19:00

Yer:
Başakşehir Belediyesi, Muhsin Ertuğrul Sahnesi
Başakşehir Belediye Binası (Eski Bahçeşehir Belediye Binası)
Bahçeşehir

Kroki: http://getir.net/wnd

Program’da ;İskayad Faaliyet raporu,Proje ve hedefler,Toplu anlaşmalarla ilgili hedefler,Kayaşehir ve çevresi,Uydu fotoğrafı üzerinden çevre yerleşim birimleri, yollar, ulaşım (metro, tramvay, 3. köprü bağlantı yolu vb), tesisler, AVM, bölgeler ve mesafeler hakkında bilgiler verilecek,Konutlar tadilat yapabileceğimiz alanlar ve binalarımız ve yaşam çevremiz anlatılacak,Konutlarımızı teslim alırken dikkat etmemiz gereken hususlar ve konut teslim alma masrafları, teslim alınırken doldurulması gereken formlar vb.Son derece faydalı olacağına inandığımız bilgiler verilecektir.Seminere Başakşehir Belediye başkanının davet edilmesi de planlanmaktadır.

Ayrıca; Seminerimizin sonunda soru-cevap kısmına da yer verilecek,Komşularımızın merak ettikleri konularda aydınlanmaları sağlanacaktır. Katılmak isteyen komşularımızın aşağıdaki linkte bulunan formu doldurmaları gerekmektedir. Dernek üyelerimizin katılım bilgileri hafta içi kendileri aranarak alınmış olduğundan kendilerinin bu formu doldurmalarına gerek yoktur.

http://www.iskayad.org/seminerkayitformu

Not:
1. Salon sükuneti ve seminerin verimliliği açısından küçük çocuk getirilmemesi rica olunur.
2. Salonumuz 300 kişiliyle sınırlı olduğundan rezervasyonda öncelik İSKAYAD üyelerine verilmiştir. Kalan yerler için, kayıt sırasına göre yerleşim yapılacaktır.
3. Seminer içeriğinin basılı hali ve İSKAYAD üyelerine ücretsiz verilecektir. Seminer günü üye olacak komşularımız da bu dosyadan alabilir.
4. Kendi imkanlarıyla gelemeyecek komşularımız için Başakşehir Belediyesi’nden 1 otobüs tahsis edilmiştir. Otobüste de kayıt sırasına göre yer ayırtılacaktır.
5. Otobüsümüz Yenibosna Koçtaş önünden, saat 16:00′da hareket edecektir. Dönüş de aynı noktaya olacaktır.

 1. seyfo
  Cumartesi, 22 Oca 2011 zamanında 09:34 | #1

  evet birde internette form doldurduk ama booş cıktı dönmediniz acaba neden

 2. always_lowe
  Cumartesi, 22 Oca 2011 zamanında 12:55 | #2

  iskiyad dernegi üyü olmamızın artı sı ne acaba?

yorum sayfaları
1 2 3 15155
 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.