ana sayfa > Dernek Faaliyetleri, Haberler > İskayad Yeni Yönetimi Belediye Başkanımızla Tanışma ve Nezaket Görüşmesi Yaptı

İskayad Yeni Yönetimi Belediye Başkanımızla Tanışma ve Nezaket Görüşmesi Yaptı

Çarşamba, 18 Tem 2012 iskayad yorum ekle

11 Temmuz 2012 Çarşamba günü, yeni seçilen yönetim kurulundan, İskayad Yönetim Kurulu Başkanımız Reşit DUMAN, Yönetim Kurulu Üyeleri Selahattin KAYMAKÇI ve Hasan Uğur TATLI ile Başakşehir Belediyesi’ne nezaket ziyareti yapılmıştır. Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Sayın Ömer Lütfi TAMA ile başlayan ziyaretimiz Belediye Başkanımız Sayın Mevlüt UYSAL ile devam etmiştir.

Sayın UYSAL ile görüşmemiz sırasında ise, her ne kadar tanışma ve nezaket ziyareti olsa da, parklarımızın kauçukla kaplanması konusunda bize bir bilgi vermiştir. Belediye başkanımız konunun kendilerine Emlak Yönetim tarafından da iletildiğini belirtip, parkların kamu alanı olmadığını, özel site parselleri içinde kaldığını belirtmiş ve bu nedenle doğrudan ihale açamadıklarını ifade etmişlerdir. Ancak Kayaşehir çocuklarının da kauçuk zeminli parklarda oynamasını istediğini söylemiş ve önümüzdeki günlerde başka işler için açılacak ihalelerde müteahhitlere ekstra istek olarak parkları ikişer üçer kauçuk zeminli yaptıracaklarını belirtmişlerdir. Bunun için Kayaşehir çocuklarından 1 yıl süre istemiş ve en son park en geç gelecek Ramazan ayı öncesinde kauçuk zeminle kaplanmış olacaktır demiştir.
Ziyaretimiz esnasında Belediye başkanımızdan Merkez Kayaşehir AVM içerisinde bir BİLGİ EVİ ve İSMEK kurs biriminin açılma çalışmalarının son aşamaya geldiği müjdesi alınmıştır.

Sayın TAMA ise derneğimizin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, yeni yönetim kuruluna başarılar dileklerini iletmiştir.

Karşılıklı iyi niyetlerin bildirilmesi ile ziyaretimiz sona ermiştir.Sevgi ve saygılarımızla.

İskayad Yönetim Kurulu

Categories: Dernek Faaliyetleri, Haberler Tags:
 1. Çarşamba, 18 Tem 2012 zamanında 11:10 | #1

  Allah razı olsun emeği geçen herkesten.

 2. porsch
  Çarşamba, 18 Tem 2012 zamanında 14:37 | #2

  Kauçuk parklar çocuklar için iyi olmaz. Neden derseniz çocuklar oyun oynadıkça kauçuk parklarda vücutlarında elektrik birikiyor. Elektriği toprağa boşaltmaları gerekir. Bu yönde çalışmalar olursa daha iyi olur düşüncesindeyim.

 3. reis21
  Çarşamba, 18 Tem 2012 zamanında 20:21 | #3

  Çalışmalar çok yetersiz sanırım üvey evlat muamelesi görüyoruz başakşehirin yatırıma ihtiyacı yok kayaşehire bütün ağırlığın verilmesi gerekiyor tokinin(site yönetiminin )aldığı aidatların hesabını neden sormuyorsunuz neaptılar şimdiye kadar söylermisiniz ufacık ağaçlar dikip 20 yıl sonra sını beklemeden budaklanmadan şimdiden kurudular bile apartman önünde yeşillik yokkapılar kırık tavuk çiftliğine sanki bekçi dikilmiş güvenlik zaafiyeti öylesine bariyer yok kamera sistemi yok sizden ricam daha öncede belirtmiştim lütfen-C-62 14.BÖLGE Gelip bi bakabilirmisiniz toprak dolgu çökmüş apartman girişi çökmüş öylemi kalacak bilemiyorum sanırım apartman zemini suyla dolmuştur giriş kapıları kırık ağaçlandırma yok yeşil alan yok

 4. reis21
  Çarşamba, 18 Tem 2012 zamanında 20:36 | #4

  temmuz 04 de taşındım 14.bölgeye nakliye işini yapan kocaşeref nakliyata ve yetkilisi Nurettin beye teşekkür ederim tavsiye ederim çok mutavazi vede memnun kaldım .

 5. baretta_08
  Perşembe, 19 Tem 2012 zamanında 17:51 | #5

  KAYAŞEHİR- OTOGAR İSKAYAD DUYSUN… güzargah 79 t nin güzargahını kullanıp hal yolundan otogar a giderse çok süper olur işte size bir trafik azaltma yolu ihtiyaç olan bir hat…..

 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.