ana sayfa > Haberler > Kayaşehir Girişinde Yine Kaza Oldu

Kayaşehir Girişinde Yine Kaza Oldu

Perşembe, 28 Kas 2013 admin yorum ekle

Bugün Kayaşehir girişindeki, yapımının  nasıl onaylandığını halen anlayamadığımız virajlı yolda yine bir kaza meydana geldi. Bu sefer kazayı yapan bir hafriyat kamyonu. Kazanın yokuş inişi değil de yokuş çıkışı olduğunu düşünürsek viraja çok hızlı girdiğini söyleyebiliriz. Zaten mevcut yol oldukça riskli ve hata kaldırmayan bir yol ve buna kural tanımaz hafriyat kamyonları da eklenince daha da kötü kazaların olmaması için dua etmekten başka bir çaremiz kalmıyor.

Başka bir çaremizin kalmamasının nedeni de bu soruna 3 yıla yakın bir süredir kulak tıkayan sorumsuz sorumlularımızın olması. Aynı yolda birçok kaza oldu, hatta ölümlü kaza bile yaşandı. Kazaların hepsinde sürücü hatası olduğunu da söyleyebiliriz ama tüm kazaların bir noktada olması orada bir sorun olduğunu oldukça net bir şekilde gösterir. Bu yolun değişeceğini söylediler ama değişen hiç birşey yok. Kayaşehirlileri kaderleriyle baş başa bırakan tüm yöneticileri akıllarını başına devşirip görevlerini hatırlayıp sorunlarımıza çözüm bulmalarını bekliyoruz.

Categories: Haberler Tags:
 1. Perşembe, 28 Kas 2013 zamanında 23:55 | #1

  vay yine kaza olmuş,nerde bu sorumlular,bu nasıl yol,bu yol ne zaman düzelecek dediğinizi duyar gibiyim..
  Biz bu filmi izledik..ve sıkıldık..
  Dost acı söyler..O yol kimsenin,Hiç bir mercinin umurunda değil..Sahi bu kayaşehir denen yer hangi belediyeye bağlıydı acaba ?

 2. ozkan_cakir
  Cuma, 29 Kas 2013 zamanında 11:21 | #2

  mevlut uysal utanmadan tekrar aday olmuş… bu millet sana seçimde tokatını atar. Milletin isyanına 3 yıldır kulak tıkıyorsunuz.!

 3. makaratepe
  Perşembe, 05 Ara 2013 zamanında 09:38 | #3

  Başka insanların canını yakmadığı sürece, devrilen veya kaza yapan hafriyat kamyonlarına hiç üzülmüyorum. Aksine seviniyorum, çünkü %99 u ayı gibi insanlardan oluşuyor. O değil adam gibi araç kullanan insanların hayatlarını masum yavruların hayatlarını tehlikeye atıyorlar.

 4. makaratepe
  Perşembe, 05 Ara 2013 zamanında 14:37 | #4

  Allah’a şükür başka bir aracın üstüne devrilmemiş. Hadi burası viraj, daha geçen bir kaç ay önce bahçetepe tarafında düz yolda devrilmişti bir tanesi. İstanbul trafiğinin en büyük kabusu bu kamyon şoförleri.

 5. akeneton
  Cumartesi, 07 Ara 2013 zamanında 11:33 | #5

  Mevlüt uysal utanmadan aday olmuş diyenler bilmeden utanmadan eleştiriyor ehir belednayollar ve caddeler büyükşehir belediyesinin sorumluluğundadır kaldıki o yoldan hergün yüzlerce araba geçiyor kurallara uyan kaza yapmıyor uymayanlar yapıyor hız sınırıy30km olan yerde adam 80km hızla giriyor

 6. ozkan_cakir
  Pazartesi, 09 Ara 2013 zamanında 13:14 | #6

  akeneton :
  Mevlüt uysal utanmadan aday olmuş diyenler bilmeden utanmadan eleştiriyor ehir belednayollar ve caddeler büyükşehir belediyesinin sorumluluğundadır kaldıki o yoldan hergün yüzlerce araba geçiyor kurallara uyan kaza yapmıyor uymayanlar yapıyor hız sınırıy30km olan yerde adam 80km hızla giriyor

  Madem öyle ; o zaman şöyle mi düzeltelim ; Kadir TOPBAŞ “utanmadan” yine aday olmuş..!

  Aynı şekilde bence sende “utanmadan” yolun mühendislik hatasına değilde millete kabahat bulmanın derdindesin…

  Ya hayatında direksiyon başına geçmedin, yada gerçekten çok kötü bir şoförsün. o virajın kusurlu olduğunu anlamamak için ikisinden biri olman gerek.

  Orada hayatını kaybeden insanlar - küçücük çocuklar var. Bari onları biraz düşünde, bu adamları bize öyle savun.

 7. reis21
  Cuma, 20 Ara 2013 zamanında 21:54 | #7

  Tüm komplo teorilerinin üst anlatımı… Hükümetin son yaşananları, çeşitli komplo teorilerini harmanlayıp daha kapsayıcı bir anlatıya atfetmesi. Özetle AK Parti’nin yurt içindeki ve dışındaki üstünlüğünü kıskanan rakipleri, Türkiye’nin altını oymaya çalışıyor. Gülen de Türkiye’deki ağlarının yanı sıra İsrail ve ABD ile bağlantılarını kullanarak bunların birleşmesine yardımcı oluyor.

 8. koton kargo
  Pazartesi, 30 Ara 2013 zamanında 10:02 | #8

  evde ailenize sözü geçmeyenler burda ahkam kesiyor burda yazılanları hiç irtibata almıyom

 9. brother
  Cuma, 10 Oca 2014 zamanında 17:44 | #9

  bu yolla ilgili yazan arkadaslar boş boş konusanlar beledıyeye bagıranlar hiç beledıyeyi arayıp şikayette bulundunuzmu ben basksehır beledıyesını aradım sıkayette bulundum basaksehırde ist buyuk sehıre bıldırmiş ibbden aradılar bu yolun tokinin sorumluluk alanında oldugu için bişey yapamadıklarını soledıler

 10. brother
  Cuma, 10 Oca 2014 zamanında 17:45 | #10

  yol hatalı bu konuda hatlı dıyenlere katılıyorum ama o virajda hız yapanların hiçmi sucu yokk

 11. brother
  Cuma, 10 Oca 2014 zamanında 17:47 | #11

  birine bagıracaksanız o birim toki baskalarının gunahını almayın boşun

 12. mercan dede
  Salı, 01 Nis 2014 zamanında 10:07 | #12

  Hırsızın hiç mi suçu yok? :)

 13. mercan dede
  Salı, 01 Nis 2014 zamanında 10:09 | #13

  Birbirleriyle sürekli bir yarış halindeler…

 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.