ana sayfa > Haberler > Kayaşehir Girişindeki Virajda (Ölüm Virajı) Kaza - 1 Ölü

Kayaşehir Girişindeki Virajda (Ölüm Virajı) Kaza - 1 Ölü

Pazartesi, 27 Şub 2012 admin yorum ekle

Aylardır birçok aracın devrilmesine yol açan, sitemizde de daha önceden dikkat çektiğimiz bu ölüm virajında komşularımızın defalarca ilgili kurumlara müracaatta bulunup bir türlü ilgilenilmeyen, yüzeysel cevaplarla geçiştirilen, yolda hata yok denilen virajda dün malesef bir can kaybı yaşandı. Dün bu virajda bir servis aracı devrildi 5 yaşında bir çocuk vefat etti, 18 kişi yaralandı.

Beyaz Masa’dan yolda kusur bulunamamıştır, yolun girişlerinde uyarı levhası vardır yanıtına karşı sürekli aynı bölgede kaza olmaktadır. Sadece uyarmak kaza olmamasına yetmemekte kazalara karşı önlem alınması için gerekli tedbirlerin de derhal alınması gerekmektedir. Bir yolda hep aynı yerde kazalar olmaktaysa ve can kayıpları yaşanmaktaysa o yolda bir hata ve tedbirsizlik vardır. Aylardır gerekli düzenlemeleri yapmamakta ısrar eden tüm kurum yetkililerine sesleniyoruz: Bu kazaların vebalini nasıl ödeyeceksiniz?

Sevgili Komşularımız pazar günü konuyla ilgili olarak saat 14:00 de kazanın bulunduğu yerde toplanıyoruz.Tüm duyarlı komşularımızı bekliyoruz.

Daha önceden bu viraja dikkat çekmeye çalıştığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz. http://www.istanbulkayasehir.com/onlem-alinmazsa-bu-yol-cok-can-yakacak/

Categories: Haberler Tags:
  1. hazar kagan aksu
    Pazar, 04 Mar 2012 zamanında 22:50 | #1

    ARBAY 34 OKADAR BİLİYORSAN ŞÖFÖRÜDE ÇOK SEVİYORSAN VE YALAN OLDUĞUNU SÖYLÜYORSAN BUNU TOPRAĞIN ALTINA KOYDUĞUM OĞLUMA ANLAT KAZAYI YAPIP BİR ÇOCUĞU ÖLDÜRÜP ONDAN İNSANLARI HASTANEYE GÖTÜRMEK ŞÖFÖRÜ HAKLI YAPIYORSA EVLADINI GETİR ÖLDÜRÜP HASTANAYE GÖTÜRELİM SONRADA BİZİ SAVUN KİMSE ŞEREFSİZLİK YAPMASIN AMA KİM NE YAPARSA YAPSIN ALLAHIN BANA VERDİĞİ BU CANI BU UĞURDA HARCIYACAĞIMIDA HERKES BİLSİN KATİLLERİN KATLETTİĞİ BİR ÇOÇUĞUN BABASI OLARAK SİZE YEMİN EDİYORUM

yorum sayfaları
1 2 3 26028
  1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.