ana sayfa > Şantiye Fotoğrafları > Kayaşehir Manzaraları

Kayaşehir Manzaraları

Pazartesi, 11 Haz 2012 admin yorum ekle

3 buçuk yıl önce boş, atıl bir araziydi Kayaşehir. Sonrasında konutların yapılmasına başlandı derken son 1 senedir de Kayaşehir’de ilk yaşam başladı. Bu süre içinde birçok güçlükler yaşandı bazıları yaşanmaya devam ediyor ancak öte taraftan da zaman içinde gelişen, güzelleşen bir Kayaşehir de oluşuyor. Cafer Doruk (zafere) komşumuzun çektiği bu güzel fotoğraflarla güzelleşen Kayaşehir’i sizlerle paylaşmak istedik. Bu güzel fotoğraflar için Cafer komşumuza teşekkür ederiz.

Categories: Şantiye Fotoğrafları Tags:
 1. emice
  Pazartesi, 11 Haz 2012 zamanında 14:54 | #1

  Arkadaşlar büyük bir olasılıkla 12.06.2012 Salı günü İETT seferleri 2 Hat ile başlama durumu söz konusudur.İlk etapta sanırım Eminönü Hattı bunun yanında Ya Y.Bosna veya Otogar hattı olabilir.İnşallah okullar açılana kadar çoğu yerleşim yerlerine gerek İETT gerekse münübüs seferleri koyulur.

 2. reis21
  Çarşamba, 18 Tem 2012 zamanında 20:34 | #2

  14.bölge atıl durumda hiç bir icraat yok geçenlerde 5.-10metrelik bir alana çiçek sanırım ektiler okadar bölgemizde park yapılacak güzel alan var değerlendirilip yapılır ise iyi olur c-62 c-63 karşısı çirkin bir görüntü var neden park yapılmıyor.

 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.