arşiv

‘Dernek Faaliyetleri’ kategorisi için arşiv

İSKAYAD’dan Hz Hüseyin Camii Müştemilatına Ağaç Dikimi

Pazartesi, 14 Nis 2014 iskayad 5 yorum

Hz Hüseyin Camii Müştemilatı içerisine Dikilmek üzre
Büyükşehir belediyesinden İSKAYAD olarak talep ettiğimiz 16 ila 18 yaş 150 Adet AKÇAAĞAÇ ve IHLAMUR Ağaçların 50 Adeti geçtiğimiz haftaiçi geldi.

Categories: Dernek Faaliyetleri, Haberler Tags:

KAYAŞEHİR Ailesi 16 Şubatta Kahvaltıda Buluşuyor

Perşembe, 13 Şub 2014 iskayad 1 yorum

Saygı değer KAYAŞEHİR sakinleri ve İSKAYAD üyelerimiz;
Derneğimizin sosyal aktivite alanlarından biri olarak gördüğü ve çeşitli vesileler ile komşularımızı bir araya getirerek kaynaşma ve dayanışma yönünden faydalı olduğunu düşündüğümüz bir kahvaltı organizasyonunda buluşmaya davet ediyoruz.
16 Şubat 2014 Pazar günü Hasırlı Osmanlı Mutfağı Restaurant’da ( www.hasirli.com.tr ) planladığımız kahvaltı organizasyonumuza
İlçe Kaymakamı,
Millet Vekilleri,
Tüm Siyasi Partilerin İlçe Başkanları,
Tüm Siyasi [...]

Categories: Dernek Faaliyetleri Tags:

İSKAYAD Genel Kurula Gidiyor

Pazar, 05 May 2013 iskayad 8 yorum

iskayadİstanbul’un en hızlı büyüyen bölgesi Kayaşehir’in önemli derneklerinden olan İSKAYAD genel kurula gidiyor. Görevde bulundukları süre boyunca şehrin ve halkın sorunları ile yakından ilgilenen İSKAYAD’ın genel kurulu 19 Mayıs 2013 PAZAR günü, Saat 12:OO’da Toki kayaşehir Ticaret meslek Lisesi’nde yapılacak. Çoğunluk sağlanamaması durumunda 26 Mayıs 2013 PAZAR günü aynı gündemle, aynı yer ve saatte nisapsız olarak gerçekleştirilecek.

Categories: Dernek Faaliyetleri Tags:

İskayad 2013 Pikniği Eğlenceyle Tamamlandı

Salı, 30 Nis 2013 iskayad 2 yorum

İSKAYAD olarak 28.Nisan.2013 tarihinde Şamlar Tabiat Parkında komşular arasında kaynaşma ve dayanışma temelli piknik organizasyonu gerçekleştirdik. Her kesimden komşularımızı bir araya getirerek, sorun, şikayet ve önerilerimizi kolektif akıl ile ortaya koyup fikir alışverişinde bulunmak ve ortak paydada buluşarak çözüm yollarını aralamak için ilgili mercilere ulaştırmaya çalıştık.

İSKAYAD geleneksel dayanışma, kaynaşma ve tanışma Pikniği - 28.04.2013

Salı, 16 Nis 2013 admin yorum yok

icc87skayad-piknikSaygıdeğer Kayaşehirli komşularımız; havaların ısınması ile baharı yaşamaya başladığımız bu günlerde derneğimiz İskayad’ın geleneksel dayanışma, kaynaşma ve tanışma organizasyonu pikniğimize tüm Kayaşehirli komşularımız davetlidir. Talep ve yoğunluğa göre saat kulesi önünden ve 2. etap Habipler giriş üçyolundan servis otobüslerimiz olacak. Piknik tarihi 28.04.2013′tür.

Categories: Dernek Faaliyetleri Tags:

İskayad’ın 212 Haber Söyleşisi

Çarşamba, 06 Mar 2013 admin 7 yorum

212haberİskayad Başkan yardımcısı Abdülhadi Gezgin’in 212 Haber’in Şubat ayı sayısında çıkan söyleşisine aşağıdaki fotoğraftan ulaşabilirsiniz. İskayad’a bu söyleşi için teşekkür ederiz.

Categories: Dernek Faaliyetleri, Haberler Tags:

Kayaşehir hayal kırıklığı yaşıyor

Çarşamba, 06 Mar 2013 admin 5 yorum

haberBüyük umutlarla Kayaşehire taşınan vatandaşlar tehlikeli yollar, gelmeyen otobüsler, tepelere yapılıp adeta gelmeyin diyen camiler, yüksek gelen faturalar, bir türlü demokratikleşemeyen yönetimleri görünce büyük hayal kırıklığı yaşadılar…

Kaynak: http://www.basaksehirmedya.com/haber/Kayasehir-hayal-kirikligi-yasiyor-/60514

Categories: Dernek Faaliyetleri, Haberler Tags:

İSKAYAD’ın Isınma Sorunu ile İlgili Toplantısı

Cuma, 21 Ara 2012 iskayad 7 yorum

İSKAYAD Olarak Emlak yönetim site müdürleri, Daf enerji teknik personeli ve site teknik personelleriyle ısınma problemlerinin ağırlıklı konuşulduğu bir toplantı düzenledik. (17/12/2012)
Daha önce kendilerine 8 maddelik bir çözüm önerisi sunmuştuk.
ÇÖZÜM (1)-Binalarımızda sıcak su dağıtım boruları yanlış yerden verilmiş. Bina koridorlarından izolasyonu yapılarak katlara dağıtım verilmesi gereken boru hattı mutfaktan verilerek bu boruyla dairelerin ısınmaları sağlanmış [...]

Categories: Dernek Faaliyetleri, Haberler Tags:

İskayad Yeni Yönetimi Belediye Başkanımızla Tanışma ve Nezaket Görüşmesi Yaptı

Çarşamba, 18 Tem 2012 iskayad 5 yorum

11 Temmuz 2012 Çarşamba günü, yeni seçilen yönetim kurulundan, İskayad Yönetim Kurulu Başkanımız Reşit DUMAN, Yönetim Kurulu Üyeleri Selahattin KAYMAKÇI ve Hasan Uğur TATLI ile Başakşehir Belediyesi’ne nezaket ziyareti yapılmıştır. Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Sayın Ömer Lütfi TAMA ile başlayan ziyaretimiz Belediye Başkanımız Sayın Mevlüt UYSAL ile devam etmiştir.
Sayın UYSAL ile görüşmemiz sırasında ise, [...]

Categories: Dernek Faaliyetleri, Haberler Tags:

Derneğimiz İSKAYAD Kayaşehir Ramazan Etkinlikleri Standında

Pazartesi, 16 Tem 2012 iskayad 1 yorum

Görüşmelerimiz neticesinde Kayaşehir Ramazan Etkinlikleri çerçevesinde, Kayaşehir Ticaret Lisesi bahçesinde açılacak olan standlarda yer almak için, Başakşehir Belediyesi tarafından derneğimiz İskayad’a bir adet stand tahsis edilmiş ve gerekli imzalar atılmıştır. Siz değerli komşularımızla buluşmak üzere Mübarek Ramazan boyunca standımızdayız. Saygı ve sevgilerimizle.
Reşit Duman
İskayad Yönetim Kurulu Başkanı

Categories: Dernek Faaliyetleri, Haberler Tags: