arşiv

‘Şantiye Fotoğrafları’ kategorisi için arşiv

7 Eylül 2015 - Havadan İnşaat Görüntüleri

Pazartesi, 07 Eyl 2015 admin yorum yok

maxresdefaultBu hafta sonu 19. bölge, 23. bölge, Emlakkonut Başakşehir Evleri, Evvel İstanbul Konutları, Onurkent - 19. Bölge arası yol çalışması, Başakşehir - Fenertepe yol çalışması ve bonuş olarak Başakşehir Fatih Terim stadını çektik. Tüm bu çalışmaların videolarına buradan ulaşabilirsiniz.

Categories: Şantiye Fotoğrafları Tags:

18., 19. Bölge ve Emlak Konut Başakşehir Evleri Havadan İnşaat Video ve Görüntüleri

Pazartesi, 31 Ağu 2015 admin 4 yorum

Haftasonu çekimini gerçekleştirdiğimiz 18. ve 19. bölgeye ait havadan video ve görüntülerine, Emlak Konut Başakşehir Evleri’nin sadece görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz. Diğer inşaat projelerini de video olarak çekmiştik ancak teknik bir aksaklıktan dolayı şuan onları yayınlayamıyoruz. Önümüzdeki dönemde diğer çalışmaları da çekip yayınlayacağız.

Categories: Şantiye Fotoğrafları Tags:

Kayaşehir 540/4 Parsel ve Şehir Hastanesi İnşaatı Havadan Çekimi

Pazar, 14 Haz 2015 admin 7 yorum

mqdefaultKayaşehir’de yapımı devam eden 540/4 Parsel ve Şehir Hastanesi inşaatının son durumunu bu çektiğimiz videodan izleyebilirsiniz.

Categories: Şantiye Fotoğrafları Tags:

Kayaşehir - Başakşehir - 3. Köprü Bağlantı Yolu Çalışmaları (Havadan Çekim)

Pazar, 17 May 2015 admin 3 yorum

Kayaşehir - Başakşehir - 3. Köprü bağlantı yolunun Başakşehir stadına kadar olan kısmındaki güncel durumu kendi çekimimiz olan bu video ve fotoğrafları sizlerle paylaşıyoruz.

Categories: Haberler, Şantiye Fotoğrafları Tags:

Bahçetepe ve Bulvar İstanbul Havadan Video Ve Fotoğrafları - 24 Ağustos 2014

Pazar, 24 Ağu 2014 admin 2 yorum

Kayaşehir’deki inşaatların videolarını çekmeye devam ediyoruz. Bugün de Bahçetepe ve Bulvar İstanbul projelerinin havadan video ve fotoğraflarını çektik ve yayınlıyoruz. Videonun bir noktasından sonra kamera sabitleme ile ilgili bir sıkıntı yaşadık ama yine de görüntüleri merak eden komşularımız için yayınlıyoruz.

Categories: Şantiye Fotoğrafları Tags:

Kayaşehir / Başakşehir Evleri Havadan Video Ve Fotoğrafları - 9 Ağustos 2014

Pazar, 10 Ağu 2014 admin 2 yorum

istanbulkayasehir.com olarak kendi çekimimiz olan bu havadan video ve fotoğraflarımızda Başakşehir Evleri’ni detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Önümüzdeki haftalarda Kayaşehir’deki diğer konut projelerinin de çekimlerini yapıp yayınlıyor olacağız.

Categories: Şantiye Fotoğrafları Tags:

İnşaat Görüntüleri ve 19. Bölge Örnek Daire Fotoğrafları(11 Mayıs 2014)

Salı, 13 May 2014 admin 9 yorum

Cafer Doruk komşumuzun şektiği Başakşehir konutları ile zmyosotis komşumuzun çektiği 19. bölge örnek daire fotoğraflarına bu başklıktan ulaşabilirsiniz. Kendilerine fotoğraflar için teşekkür ederiz.

Categories: Şantiye Fotoğrafları Tags:

İnşaat Görüntüleri (6 Nisan 2014)

Pazartesi, 07 Nis 2014 admin yorum yok

Uzun bir aradan sonra zafere komşumuşuzun çektiği 19. Bölge ile Başakşehir Evleri inşaat fotoğraflarıyla inşaat görüntüleri yayınlarımıza devam ediyoruz. Zafere komşumuza bu net görüntüler için teşekkür ederiz.

Categories: Şantiye Fotoğrafları Tags:

İnşaat Görüntüleri 19. Bölge (23 Nisan 2013)

Çarşamba, 24 Nis 2013 admin 1 yorum

Yeni bölge satışlarıyla birlikte güncel inşaat fotoğraf yayınlamaya Asri komşumuzun çektiği fotoğraflarla başlıyoruz. Asri komşumuz fotoğrafların yanında 19. bölge vaziyet planını uydu fotoğrafı üzerine giydirerek tam neresi olduğunu gösteren bir çalışma hazırlamış. Bu detaylı ve yararlı fotoğraflarından dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Categories: Şantiye Fotoğrafları Tags:

İnşaat Görüntüleri (26 Ağustos 2012)

Salı, 28 Ağu 2012 admin 6 yorum

Teslimatlarına az bir süre kalan 17. bölgemizden semgunes komşumuz yeni fotoğraflar çekip sitemize ekledi. Fotoğraflarda 17. bölgenin yukarıdan manzarasını görebilirsiniz. Fotoğraflar için semgunes komşumuza teşekkür ederiz.

Categories: Şantiye Fotoğrafları Tags: