arşiv

‘Sosyal Etkinlikler’ kategorisi için arşiv

Başakşehir Belediyesi’nin Kayaşehir Ramazan Etkinlik Takvimi

Çarşamba, 10 Tem 2013 admin 3 yorum

Başakşehir Belediyesi’nin bu sene 2. kez düzenlediği Kayaşehir Ramazan etkinliklerinin gün gün takvimine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tüm komşularımıza hayırlı Ramazan’lar dileriz.

Categories: Haberler, Sosyal Etkinlikler Tags:

İskayad 2013 Pikniği Eğlenceyle Tamamlandı

Salı, 30 Nis 2013 iskayad 2 yorum

İSKAYAD olarak 28.Nisan.2013 tarihinde Şamlar Tabiat Parkında komşular arasında kaynaşma ve dayanışma temelli piknik organizasyonu gerçekleştirdik. Her kesimden komşularımızı bir araya getirerek, sorun, şikayet ve önerilerimizi kolektif akıl ile ortaya koyup fikir alışverişinde bulunmak ve ortak paydada buluşarak çözüm yollarını aralamak için ilgili mercilere ulaştırmaya çalıştık.

Site Aidatlarına Astronomik Zam Yapılmaması İçin Dilekçe Kampanyası

Cuma, 18 May 2012 ResitDuman 25 yorum

SİTE AİDATLARINA ASTRONOMİK  ZAM  (%23) İSTEMİYORUZ!!!

“Şimdiye kadar 100 bloktan toplam 3728 imza toplandı. (Devam ediyor…)“

Komşular site aidatlarına yapılan %22-23 zammı anlamakta güçlük çekiyoruz. Bu fahiş zammı geri aldırmak için dilekçe kampanyası yapıyoruz. Her türlü desteğinizi bekliyoruz.
Yönetimin aidata yaptığı zam %22-23 seviyelerinde. devlete göre son 12 aylık enflasyon tüfe %11,14 ve üfe %7,65 . Emlak yönetim [...]

Categories: Haberler, Sosyal Etkinlikler Tags:

Dernek Merkezi ve Lokal Açılışımızı Gerçekleştirdik

Pazartesi, 12 Ara 2011 iskayad 7 yorum

Sevgili Komşularımız, Dernek merkezi açılışımız 11 Aralık Pazar günü yapılmıştır.Kalabalık ve samimi bir hava içinde geçen açılışımıza,çok sayıda komşumuzun yanı sıra Başakşehir Belediye Başkanımız Sn.Mevlüt Uysal,Başakşehir Belediyesi Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürü Sn.Ömer Lütfi Tama,Başakşehir İlçe Emniyet Müdürümüz Sn.Ekrem Güneyiyisi,Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.İsmail Baltacı,Kayabaşı Mahallesi muhtarımız Sn.Doğan Azat,komşumuz Selanikliler derneği başkanı Sn.Necmettin Yakar da katılmıştır.Başakşehir Kaymakamımız Sn.Cevdet Can İstanbul’da olmadığından davetimize katılamamıştır.

Dernek Merkezimizin Açılışına Bekliyoruz - 11 Aralık 2011

Perşembe, 01 Ara 2011 iskayad 6 yorum

Derneğimiz İskayad’ın uzun süredir planlamış olduğu , hazırlanmasında birlikte emek harcadığımız, sevincini ve heyacanını hep birlikte paylaştığımız yeni dernek merkezimizin açılışında da bizleri yanlız bırakmayarak onurlandırmanızı istiyoruz.

Tarih:11 Aralık Pazar
Saat :11:00
Yer : Kayabaşı Köyü
İstiklal cad. Kayabaşı-Arnavutköy yolu Meydan sok.
(Selanikliler Derneği Sokağı)

1. Bölge Sorunları Basında Yer Buldu

Perşembe, 29 Eyl 2011 admin 7 yorum

1. bölgedeki komşularımız sorunlarını basın yoluyla gerek Toki’ye gerekse devletin diğer sorumlu kurumlarına seslerini iletmeye çalışıyorlar. Haberde Toki İstanbul Daire Başkanı sorunların çözümüyle ilgili sözler veriyor. Bu sözlerin bir an önce tutulup sorunların giderilmesini ümit ediyoruz. 1. bölge sorunlarının Habertürk Tv’deki haberi aşağıdadır.

Categories: Haberler, Sosyal Etkinlikler Tags:

İnşaat Görüntüleri (10 Eylül 2011)

Pazartesi, 12 Eyl 2011 admin 14 yorum

Ramazan ve bayramın araya girmesiyle ve de inşaat işlerindeki işlerin yavaşlamasıyla birlikte birkaç haftadır yeni fotoğraflar yayınlanmıyordu. Bu hafta kevi53 ve gokyuksel komşularımız 15. bölgeden fotoğraflar çekip gönderdiler. Ayrıca kendi çektiğimiz alışveriş merkezinin sun fotoğraflarını görebilirsiniz. Fotoğraflar için komşularımıza teşekkür ederiz.

3 Temmuz Tanışma Organizasyonunu Gerçekleştirdik

Pazartesi, 04 Tem 2011 iskayad 24 yorum

Sevgili Komşular,

Kayaşehir’deki yaşantımızın başlarında bina ve bölge komşularımızla tanışıp kaynaşmak için komşularımızı Emlak Yönetim Yetkilileriyle ve Belediye başkanımızla da tanıştırabilmek amacıyla dün Kayaşehir 5.bölge meydanında toplandık.

Başakşehir Belediye Başkanı Sn.Mevlüt UYSAL,Emlak Yönetim Halkla İlişkiler Müdürü Sn Sedat Kanburoğlu, yine Emlak Yönetim A.Ş.Bölge yetkililerinin, dernek yöneticilerimizin ve basın görevlisinin katıldığı ikindi çayımız büyük bir kalabalıkla coşku içinde geçti[...]

3 Temmuz Tanışma Organizasyonuna Bekliyoruz

Pazartesi, 27 Haz 2011 iskayad 24 yorum

Sn. Komşularımız;

Yaklaşık 2 yıllık bekleyişimiz sona erdi. Kaygılandık, üzüldük, heyecanlandık, sevindik, hala birçok eksiğimiz var Belediyeye başvuruyoruz, İETT’ye başvuruyoruz, daire içi sorunlarımız için İnşaat firmalarına başvuruyoruz, Emlak Yönetim’e başvuruyoruz. Taşınıyoruz, yerleşiyoruz, yoruluyoruz. [...]

23 Ocak Kahvaltı Organizasyonu

Perşembe, 27 Oca 2011 admin 12 yorum

2. etaptan Beyza Deniz ve Olgun Yılmaz komşularımızın organize ettiği kahvaltı organizasyonunu 23 ocak cumartesi günü Başakşehir’deki Hasırlı restaurantında gerçekleştirildi. Bizlerin de misafir olduğumuz bu organizasyon geniş bir katılım ve samimiyet çerçevesinde yapıldı. Organizasyonu düzenleyen ve katılan tüm komşularımıza teşekkür ederiz.