ana sayfa > Genel Bilgiler, Haberler > Seyran Şehir Ön Satışta

Seyran Şehir Ön Satışta

Çarşamba, 12 Şub 2014 admin yorum ekle

060220141323137567398_2Kayaşehir’de Emlak Konut ile Makro-Akyapı Ortak Girişimi tarafından inşa edilecek olan Seyran Şehir, şubatta ön satışa çıkıyor. 248 konuttan oluşan Seyran Şehir’de 2+1’den 5+1’e kadar daireler yer alıyor.

Emlak Konut GYO ile Makro İnşaat ve Akyapı, güçlerini Seyran Şehir projesinde birleştirdi. İstanbul Kayaşehir’de Emlak Konut GYO mülkiyetinde bulunan 23 bin 170 metrekare arazi üzerinde Makro İnşaat & Akyapı Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilecek olan Seyran Şehir, şubat ayında ön satışa çıkıyor. Seyran Şehir’in aralarında 4 katlı bloklarında bulunduğu toplam 7 blok ve 248 daireden oluştuğunu söyleyen Makro İnşaat & Akyapı Ortak Girişimi İcra Kurulu Başkanı Ercan Uyan “Projemizde 2+1’den 5+1’e farklı tip ve büyüklüklerde konutlar bulunuyor. 4 katlı, iki daireli, özgün mimarili bloklarımızla, Türk aile yapısına uygun inşa edilecek olan projemizde güçlü komşuluk ilişkilerinin kurulabileceği zengin sosyal donatılara yer verdik” dedi. Seyran Şehir’de orta gelirliyi lüks konutla tanıştıracaklarını belirten Uyan, dairelerin yüzde 1 KDV avantajıyla satılacağını ve projede 66 adet dükkanın da bulunduğunu belirtti. Yüzde 80’i yeşil alana ayrıldı Ercan Uyan’ın verdiği bilgiye göre, Emlak Konut mülkiyetinde olan 23 bin 170 metrekare büyüklüğünde ve 1.5 emsal yoğunluğundaki Seyran Şehir arazisinin yüzde 80’i yeşil alana ayrıldı. Projede kapalı yüzme havuzları, fitness, hamam, sauna gibi sosyal alanların yanı sıra spor alanları çocuk oyun parkları ve eğlence alanları yer alıyor. Kendine yetebilen bir proje olarak tasarlanan Seyran Şehir’de yaşayanlar projede yer alan cadde dükkanları ile temel ihtiyaçlarını yürüme mesafesindeki alanlardan karşılayabilecek. Seyran Şehir, Avrupa’nın en büyük Sağlık Kenti’ne 2 km, Olimpiyat Köyü ve Metro İstasyonu’na 5 km, Atatürk Havalimanı’na 15 km, FSM’ye 25 km. mesafede yer alıyor.

Kaynak: http://haber.stargazete.com/emlak/seyran-sehir-on-satista/haber-839577

Categories: Genel Bilgiler, Haberler Tags:
 1. portakal
  Cumartesi, 01 Mar 2014 zamanında 12:55 | #1

  Burası ticaret alanı değil miydi projede. TOKİ zamanında buraya ev yapmasını bilmiyor muydu? Hep aynı firma alıyor ihaleleri ben nasıl olsa yukarıda ve aşağıda dükkanlar yaptım daha onlar satılmadan burada ticaret alanı mı olur diye hemen atlayıp alıyorlar rakip avm çıkmasın diye herhalde. Projeye de uysun diye bir kaç dükkan ön tarafa arkası ev. nasıl ikna ettilerse TOKİ’yi.

 2. biskin
  Pazar, 02 Mar 2014 zamanında 12:19 | #2

  evet haritada kırmızı AVM alanı ve beyaz resmi kurum alanı gözüküyor idi degişi vermiş. .(Ana sayfadan Arşiv den 2008 Haziran tıklayıp seçip 1.Etap İmar planını inceleyin) Biz de seviniyorduk ihtiyaclarimizi karşılarız diye !..Neden plan proje değişiyor ki

 3. biskin
  Pazar, 02 Mar 2014 zamanında 12:22 | #3

  evet haritada kırmızı AVM alanı ve beyaz resmi kurum alanı gözüküyor idi degişi vermiş. .(Ana sayfadan Arşiv den 2009 HAZIRAN ı tıklayıp seçip 1.Etap İmar planını inceleyin) Biz de seviniyorduk ihtiyaclarimizi karşılarız diye !..Neden plan proje değişiyor ki

 4. yandimali
  Çarşamba, 12 Mar 2014 zamanında 13:31 | #4

  İki parçalık 10. bölge ve 6. bölgeden ortalama 30 blokda cephesi bu yöne bakan 800 civarı daire resmen öldü. Ortalama 5-6 bölge sakininin de gündelik yaşamını oldukça kolaylaştıracak çarşı beklentisi hayal oldu.
  Sen vaktiyle projede çarşı olarak görünüyor, alış-veriş rahat olur, hem de yüksek bina yapılmaz, önüm açık diye düşünüp daireni al, adam seni eşşek yerine koyup, bir günde orayı birilerine peşkeş çeksin, sana da ne halin varsa gör desin.
  Şimdi bu ortalama 800 daire sahibinin cephelerini körelterek, en az 5 bölgeye katkısı olacak çarşıyı iptal ederek, bu insanların cebindeki parayı çalmıyorlar da ne yapıyorlar, bir bilen söylesin.
  Durmak yok, yola devam…

 5. akeneton
  Perşembe, 13 Mar 2014 zamanında 20:43 | #5

  arkadaşlar toki burayı açık ihaleye çıkardı ve gazetelerde boy boy reklam verdi
  ihalede açık artırma usuliyleidi enyüksek parayı makro verdi o aldı toki herhalde kendi malını ihaleye çıkarırken arkadaş senin evinin manzarası kapanacak iznin olursa burayı satışa çıkaracağızmı diyecek herhalde seçimler yaklaşıncı seçimleri kaybedeceğini anlayanlar hemen yolsuzluktan bahseder oldu sarıgüller şişlide deveyi hamıdıynan götürüyor kimse görmüyor

 6. estebans
  Salı, 25 Mar 2014 zamanında 11:04 | #6

  @akeneton
  yok oda götürüyor buda götürüyor diye hırsızlığın yasallaştırılmaya çalışılmasıda ayrı bir komik durum ama ne yaparsın kayaşehirde çok bu tipleme

 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.