ana sayfa > Genel Bilgiler, Haberler > Toki Kayabaşı “Kayaşehir” Yeni Satış Duyurusu

Toki Kayabaşı “Kayaşehir” Yeni Satış Duyurusu

Çarşamba, 15 Ara 2010 admin yorum ekle

Uzun zamandır birçok ziyaretçimizin beklediği yeni satışla ilgili ilk resmi bilgi bugün itibariyle Toki’nin resmi sitesinde yayınlandı. Beklediğimiz daire sayısından az olmasına rağmen 434 konutluk yeni satışlar hepimizi mutlu etti. Daha önceki satışlardan farklı bir plana sahip olan bu konutlarda daha fazla ortak kullanım alanı ve kapalı otoparklar bulunuyor. O nedenle brüt net metrekareleri arasındaki farklar daha fazla. Başvuracak komşularımızın buna özenle dikkat etmesini öneriyoruz. Toki’nin yapmış olduğu açıklama ve detay linklerini aşağıda görebilirsiniz.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, İstanbul ili Kayaşehir Toplu Konut Uygulaması çerçevesinde, toplam 434 adet konut satışa sunulacaktır. Kura yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutlar için başvurular,T.Halk Bankası A.Ş.’nin yetkili şubeleri tarafından  10 Ocak-31 Ocak 2011 tarihleri arasında kabul edilecektir.

http://www.toki.gov.tr/html/satis//istanbul/kayabasi-k/index.asp

 1. faslan
  Çarşamba, 29 Ara 2010 zamanında 15:44 | #1

  arkadaşlar
  kayabasında oturmanın avantajları ve dezavantajları nedir. 17. bölge için araştırma yapıyorum karar veremedim sizler kayabaşı sakinleri olarak ne dersiniz. 17. bölgeye girilir mi?

 2. sarvalyo
  Çarşamba, 05 Oca 2011 zamanında 05:30 | #2

  arrkdaşlar mrb 15. bölgeden devir almayı düşünüyorum bir kişide buldum oraların konumu hakkında bilgisi olan varmı c 77 blokta

 3. rasmus
  Pazartesi, 10 Oca 2011 zamanında 13:53 | #3

  ben dy tipi daire sahibiyim ama hiçbibilgim yok lütfen bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi.mesela teslim tarihi antre yokmuş şimdiden teşekürler.

yorum sayfaları
1 2 3 14611
 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.