arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘c tipi’

C Tipi Yedek Dairelerin Listesi

Pazartesi, 30 Kas 2009 admin 12 yorum

Mehmetefendi rumuzlu üyemizin çekip yolladığı,Toki Halkalı tanıtım ofisine asılan listeler aşağıdadır. Kedisine bu paylaşımından ötürü teşekkür ederiz.

İnşaat Görüntüleri (22 Kasım 2009)

Pazartesi, 23 Kas 2009 admin 43 yorum

Bu haftaki fotoğraflarımızda ilhankucukada’nın katkılarıyla web sitemizin yöneticileri olarak 5. bölge içinden daha önce alamadığımız fotoğrafları ve videoları aldık. Videoda c tipi daire içini ve çevre anlatımını metin arkadaşımız yapıyor. Önümüzdeki 1-2 ay içinde B1 tipi dairenin fayansları tamamlanmış şekilde çekmeyi planlıyoruz. Kendi çektiğimiz fotoğraflarda 5. bölge ve civarını, ayrıca 8. bölgeyi çekmeye çalıştık. Onun dışında hariri B1 adlı kullanıcımızın da bize gönderdiği 7. ve 5. bölge fotoğraflarını da görebilirsiniz.

2. Etap Resmi Kura Sonuçları (C Tipi)

Pazartesi, 26 Eki 2009 admin 77 yorum

Toki, Kayabaşı konutlarının 2. etap C tipi resmi kura sonuçlarını açıkladı. Aşağıdaki adresten görebilirsiniz.

Categories: Genel Bilgiler Tags: , , ,

2. Etap Resmi Olmayan Kura Sonuçları (C Tipi)

Pazar, 25 Eki 2009 admin 21 yorum

2. etap c tipi kuraları çekildi. Kurayla ilgili bize ulaşan bilgileri ve fotoğrafları bu sayfadan yayınlıyoruz. Elimize gelen tüm bilgileri paylaşıyoruz ancak bu tam liste değildir. Ayrıca bunların kesin sonuçlar olduğunu Toki onaylayana kadar bilemiyoruz. Herkese hayırlı olsun. Fotoğraların büyük bir bölümünü çeken mtosyali ve bize ulaştıran Asri arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

C Tipi Dairede 3 Boyutlu Sanal Gezinti

Pazar, 18 Eki 2009 admin 36 yorum

c-tipi-daire-ust-gorunusSitemiz üyelerimizi katlılarıyla zenginleşmeye devam ediyor. Bu makalemizde yine yeni bir içerik yayınlıyoruz. Asri arkadaşımızın hazırlayıp gönderdiği videoda hazırladığı C tipi dairenin 3 boyutlu sanal gezintiyi izleyebilirsiniz. Eminim sizler de ben gibi gerçek dairemizde geziyormuşuz gibi hissedeceksiniz :)

Categories: Genel Bilgiler Tags: , , , ,