arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘kayaşehir’

Kayabaşı Kabataş’a yakınlaşıyor, Gaziosmanpaşa denizle buluşuyor!

Cuma, 26 Tem 2013 admin yorum yok

İstanbul’un muhtarlarına iftar veren Başkan Kadir Topbaş, yeni metro projesi ile İstanbul’un iç kesimlerini de denizle buluşturacaklarını açıkladı.
Haliç Kongre Merkezi’nde İstanbul’un muhtarları ile iftar yemeğinde buluşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş,18 Eylül’de ihalesi yapılacak olan 17.5 kilometrelik metronun İstanbullular için heyecan verici olduğunu söyledi. Topbaş; “Dünyada kendi bütçesinden ve kaynaklarından bu kadar metro yapan [...]

Son Haberlere Göre Kanal İstanbul Kayaşehir’e Komşu

Cuma, 05 Tem 2013 admin 6 yorum

iste-kanal-istanbul-icin-belirlenen-guzergah-3429279Aşağıda alıntı yaptığımız habere göre Kanal İstanbul projesi Kayaşehir’imize komşu geliyor. Bunun yanında bu haberin henüz bir kesinlik içermediğini de iletiriz.

SABAH, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın hazırladığı Kanal İstanbul projesinin güzergâhını içeren imar planına ulaştı. Plana göre 44 kilometre uzunluğundaki kanal, Yeniköy’den başlayıp, Sazlıdere Barajı’nı takip ederek Küçükçekmece Gölü’nden denize dökülüyor

Toki Kayaşehir 9. Bölge’nin Teslim Tarihlerini Açıkladı

Pazartesi, 11 Nis 2011 admin 61 yorum

Toki uzun zamandır beklediğimiz teslim tarihlerini açıklamaya bugün itibariyle başladı. Şuan sadece9. bölgenin teslim tarihleri açıklanmış bulunuyor. Tahminimize göre 1-2 gün içinde diğer bölgelerin de teslim tarihleri açıklanacaktır. Başta 9. bölgedeki komşularımız olmak üzere tüm komşularımıza hayırlı olmasını dileriz.

İnşaat Görüntüleri (20 Şubat 2011)

Pazartesi, 21 Şub 2011 admin 67 yorum

Bu hafta da havaların kötü olmasına rağmen bizler dışında da bölgeye gidip fotoğraf çekip bizlere gönderen bir çok komşumuz oldu. Görüntüler ilk 10 bölge ve 15 ve 16. bölgelere aittir. Bu hafta bizim özellikle dikkatimizi çeken konu site yönetimini yapacak olan Emlak Yönetim’in inşaat firmalarından kalan bir prefabriğe yerleşip bayraklarını asmış olmaları. Bize fotoğraf gönderen ahmetsami, ahmetayazoglu, tokix, MetinSenYildiz ve eslemsu komşularımıza teşekkür ederiz.

İnşaat Görüntüleri (6 Şubat 2011)

Salı, 08 Şub 2011 admin 44 yorum

Bu haftaki fotoğraflarımızı ser73, metin ve sunaz komşularımız gönderdi. Fotoğraflar 3, 8, 11, 12, 13 ve 14. bölgelere aittir. Fotoğrafları çekip bizlere gönderen komşularımıza teşekkür ederiz.

İnşaat Görüntüleri (30 Ocak 2011)

Salı, 01 Şub 2011 admin 61 yorum

Kış şartlarının artması nedeniyle bu hafta sadece 2 komşumuz Kayaşehir’e gidip yeni fotoğraflar çekip bize gönderdiler. Bu haftaki fotoğrafları çeken ahmetsami ve ahmetayazoglu komşularımıza teşekkür ederiz.

23 Ocak Kahvaltı Organizasyonu

Perşembe, 27 Oca 2011 admin 12 yorum

2. etaptan Beyza Deniz ve Olgun Yılmaz komşularımızın organize ettiği kahvaltı organizasyonunu 23 ocak cumartesi günü Başakşehir’deki Hasırlı restaurantında gerçekleştirildi. Bizlerin de misafir olduğumuz bu organizasyon geniş bir katılım ve samimiyet çerçevesinde yapıldı. Organizasyonu düzenleyen ve katılan tüm komşularımıza teşekkür ederiz.

İnşaat Görüntüleri (23 Ocak 2011)

Pazartesi, 24 Oca 2011 admin 21 yorum

Bu hafta neredeyse her bölgeden fotoğraf çekip gönderen komşularımız oldu. Fotoğraf gönderen komşularımız zafere, mahmut düzgün, zahir, ser73 ve olgun yilmaz komşularımız. Fotoğraflarda en belirgin olarak görünen detaylar; alışveriş merkezi inşaatının ilerlemeye başlaması ve etrafının çevrilmesi ile cami inşaatının ilerlemesi. Bir çok komşumuz çektiği fotoğrafları numaralandırıp gönderdi. Çalışmalarından dolayı hepsine teşekkür ederiz.

İSKAYAD “Kayaşehir Hazır, Biz Hazır mıyız” Semineri Yapıldı

Pazar, 23 Oca 2011 admin 15 yorum

İskayad’ın düzenlediği, Kayaşehir hazır,Biz hazır mıyız? konulu bilgilendirme semineri 9 Ocak 2011 Pazar günü saat 17:00’de Bahçeşehir’deki Başakşehir Belediye Binası Muhsin Ertuğruğrul Tiyatrosunda yapılmıştır. Seminere; Emlak Yönetim A.Ş.Halkla İlişkiler ve Teknik İşler Müdürü Sn.Ural Erdal ve Sayın Bahriye Tulgar, Başakşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Sn.Ömer Lütfi Tama da katılmışlardır. Seminer; Kayaşehir’in havadan çekilmiş videosunun müzik eşliğinde perdeden izlenmesiyle başlamış, Burcu Değerli komşumuzun açılış ve hoş geldiniz konuşmasının ardından İskayad Başkanı İlker Balçık komşumuz selamlama konuşması yapmış, derneğimizin özelliği, misyonu ve amaçları hakkında genel bilgiler vermiştir.

Havadan Kayaşehir Videosu

Perşembe, 06 Oca 2011 admin 47 yorum

p_0007Toki resmi internet sitesinde Kayaşehir’İn güncel havadan videosunu yayınladı. Ulaşamayan ziyaretçilerimiz için videoyu buradan da yayınlıyoruz. Ayrıca aşağıda linki bulunan tanıtım dökümanını da yayınladılar. Toki’deki bu olumlu gelişme nedeniyle istanbulkayabasi.com olarak teşekkür ediyoruz.