arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘maket’

Kayaşehir 17. Bölge’nin Tüm Detayları

Çarşamba, 29 Ara 2010 admin 27 yorum

Toki Kayaşehir 17. bölge satışlarıyla ilgili tüm detayları bu makalemizde görebilirsiniz. Foto galeride genel bölge bilgileri, net metrekareler, ayrıntılı daire planları gibi tüm detaylar mevcut.

Toki Kayaşehir Yeni Satış (17. Bölge) Maket Ve Planları

Pazar, 19 Ara 2010 admin 37 yorum

Toki’nin bu ocak ayında başvuruları alacağı satışlarında bulunan bina, maket ve brüt/net metrekarelerinin detaylarını sizler için görüntüledik. Aşağıdaki fotoğraflarda projelerle ilgili tüm detayları görebilirsiniz. Satış duyurusunda dikkat çekmeye çalıştığımız brüt/net metrekareler arasındaki ciddi farkı burada daha net görebilirsiniz. Oda oda her daire tiğinin net metrekareleri belirtiliyor. Fotoğrafları cep telefonu ile çekmek zorunda kaldığımızdan bazı görüntülerde bulanıklıklar var. Bu bilgileri bizzat görmek isteyen ziyaretçilerimiz Toki’nin Halkalı’daki tanıtım ofisini ziyaret edebilirler.

11-16. Bölgeler Maket Görüntüleri

Perşembe, 23 Eyl 2010 admin 20 yorum

2. satışların üzerinden yaklaşık 1 sene kadar geçti ve birçok komşumuz maket görüntülerini bekliyordu. Toki maketleri gecikmeli olarak oluşturdu. Camomile komşumuz da bu bölgelerin maketlerini fotoğraflayıp gönderdi. Aşağıdan 11, 12, 13, 14, 15 ve 16. bölgelerin maket görüntülerini görebilirsiniz. Kendisine merakla beklenen bu fotoğraflar için teşekkür ediyoruz.

Categories: Şantiye Fotoğrafları Tags: ,

2+1 Dairedeki Dekor Çalışması - 2

Çarşamba, 30 Eyl 2009 admin 54 yorum

1. pozozkan_cakir arkadaşımızın hazırlayıp gönderdiği, 2+1 dairelerdeki mutfak ve salon arasındaki bağlantı kısmındaki çalışmayı ve kendi açıklamarını aşağıya ekliyorum. Bu farklı ve güzel çalışması için kendisine teşekkür ediyoruz.

Categories: Genel Bilgiler Tags: , , ,

Kayabaşı Vaziyet Planı ve Son Maket Görüntüleri

Cuma, 03 Tem 2009 admin 228 yorum

haberci7 arkadaşımızın bugün çekip bize gönderdiği vaziyet planı ve son maket fotoğraflarını bu yazıda görebilirsiniz. Ayrıca yüksek çözünürlükteki kallerini de aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Maket ve Plan Fotoğrafları

Cumartesi, 16 May 2009 admin 6 yorum

Halkalı tanıtım ofisindeki Kayabaşı Konutları’na ait maket ve planların fotoğrafları