arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘organizasyon’

23 Ocak Kahvaltı Organizasyonu

Perşembe, 27 Oca 2011 admin 12 yorum

2. etaptan Beyza Deniz ve Olgun Yılmaz komşularımızın organize ettiği kahvaltı organizasyonunu 23 ocak cumartesi günü Başakşehir’deki Hasırlı restaurantında gerçekleştirildi. Bizlerin de misafir olduğumuz bu organizasyon geniş bir katılım ve samimiyet çerçevesinde yapıldı. Organizasyonu düzenleyen ve katılan tüm komşularımıza teşekkür ederiz.

1. Bayanlar Organizasyonu

Pazartesi, 01 Mar 2010 admin 15 yorum

Sitemiz üyesi bayan komşularımızın uzun zamandan beri planladığı bayanlar organizasyonu bu pazar yapıldı. 31 yetişkin 11 çocuk ile yapılan bu organizasyonda bayan komşularımız çok eğlendiklerini ve bundan sonra katılımın daha da artmasını istediklerini dile getirdiler. Organizasyonda ayrıca ihtiyacı olan bir arkadaşımız için ufak çaplı bir yardım kampanyası da yapılmıştır. Bu ince davranışları için sitemizin tüm üyeleri olarak teşekkür ediyoruz.

Categories: Haberler Tags:

2010 Yılının İlk Organizasyonuna Bekliyoruz (10 Ocak 2010)

Salı, 29 Ara 2009 admin 5 yorum

Sitemizdeki değerli komşularımızla tanışıp kaynaşmak adına düzenli olarak yaptığımız organizasyonlarımıza 6. durak olarak Güllüoğlu Kübban’da açık büfe kahvaltı organizasyonumuzla devam ediyoruz. Her organizasyonumuzda katılımımız artıyor ve yarın birlikte oturacağımız komşularımızla şimdiden tanışma fırsatı buluyoruz. Son organizasyonumuzda 100 kişiyi geçtik ve artarak devam ediyoruz. Organizasyonlarımıza hem 1. etaptan hem de 2. etaptan arkadaşlar katılıyor. Tüm komşularımızı [...]

25 Ekim Organizasyonu Fotoğraf ve Videolar

Pazartesi, 26 Eki 2009 İlker Balçık 9 yorum

25 Ekim organizasyonunu da büyük bir katılım ve samimiyet çerçevesinde tamamladık. Komşularımızın hazırladığı güzel yemekler ve hoş sohbetlerin fotoğraf ve videolarına buradan ulaşabilirsiniz. Günün özeti ise hamidiyespor’dan :)

Toki Kayabaşı Komşularının 25 Ekim Organizasyonu

Çarşamba, 14 Eki 2009 admin 4 yorum

25 Ekim pazar saat 14:00′da  TOki Kayabaşı komşularının 3. buluşmasını düzenliyoruz. Bağcılar Seyitçavuş Parkı cafesinde gerçekleşecek olan organizasyonumuza tüm üyelerimiz davetlidir.
Katılmak isteyenler buraya tıklayarak forumdaki konu başlığına ulaşabilir ve isimlerini yazdırabilirler.
Buluşma yerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Yiyeceklerimizi yanımızda getireceğiz. Her aile kendi istediği yiyeceğini hazırlayıp getirecek. Sadece içecekleri müesseseden alacağız.
Detaylar ve gelişmeler için forumdaki ilgili başlığı takip [...]

Toki Kayabaşı Sakinlerinin Mangal Partisi

Pazartesi, 05 Eki 2009 admin 18 yorum

Ramazan ayında ilk orgazasyonumuzu bir iftar yemeğinde gerçekleştirmiştik. Kısıtlı zamanda ayarlanması ve ilk olması sebebiyle katılım 20 kişi civarındaydı. Vakit geçirmeden 2. organizasyonumuzu daha koordineli ve bilinçli şekilde tamamladık. Bu organizasyonda katılım oldukça yüksekti. Sağnak yağışa rağmen birkaç arkadaşın gelememesi dışında herkes oradaydı.