arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘satış’

Toki Kayabaşı “Kayaşehir” Yeni Satış Duyurusu

Çarşamba, 15 Ara 2010 admin 43 yorum

toki_1256307911Uzun zamandır birçok ziyaretçimizin beklediği yeni satışla ilgili ilk resmi bilgi bugün itibariyle Toki’nin resmi sitesinde yayınlandı. Beklediğimiz daire sayısından az olmasına rağmen 434 konutluk yeni satışlar hepimizi mutlu etti. Daha önceki satışlardan farklı bir plana sahip olan bu konutlarda daha fazla ortak kullanım alanı ve kapalı otoparklar bulunuyor. O nedenle brüt net metrekareleri arasındaki farklar daha fazla. Başvuracak komşularımızın buna özenle dikkat etmesini öneriyoruz. Toki’nin yapmış olduğu açıklama ve detay linklerini aşağıda görebilirsiniz.

TOKİ Kayabaşı’nda yeniden satışa başlıyor

Pazartesi, 03 Ağu 2009 admin 44 yorum

İstanbul-Kayabaşı’nda özel sektör ile birlikte 65 bin konut yapımını planlayan TOKİ, bölgede yeniden satışa başlıyor.

Categories: Haberler Tags: , ,

TOKİ 5 ayda 16 bin konut sattı

Çarşamba, 24 Haz 2009 admin 1 yorum

TOKİ yılın yarısında eski gğnlerine dönüş sinyali veren satış ve yatırım rakamına ulaştı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) kriz öncesi konut satışı rakamlarını yakalama yolunda ilerliyor. 2008 yılının ikinci yarısından itibaren başlayan konut satışlarındaki düşüş, 2009 yılının Ocak ayından itibaren yükselişe geçti. ABD’de başlayan ve tüm dünyayı saran ekonomik krizin etkileri konut sektöründe etkisini azaltmaya başlaması [...]

Categories: Haberler Tags: , ,

TOKİ, Kayabaşı’nda 10 bin 110 konut sattı

Cumartesi, 23 May 2009 admin 2 yorum

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), özel sektörle birlikte toplam 60-65 bin konut yapmayı planladığı İstanbul-Kayabaşı projesinde satışa çıkardığı 10 bin 110 konutun tamamını sattı.

Categories: Haberler Tags: , ,