arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘toki’

Toki Kayaşehir 9. Bölge’nin Teslim Tarihlerini Açıkladı

Pazartesi, 11 Nis 2011 admin 61 yorum

Toki uzun zamandır beklediğimiz teslim tarihlerini açıklamaya bugün itibariyle başladı. Şuan sadece9. bölgenin teslim tarihleri açıklanmış bulunuyor. Tahminimize göre 1-2 gün içinde diğer bölgelerin de teslim tarihleri açıklanacaktır. Başta 9. bölgedeki komşularımız olmak üzere tüm komşularımıza hayırlı olmasını dileriz.

İnşaat Görüntüleri (20 Şubat 2011)

Pazartesi, 21 Şub 2011 admin 67 yorum

Bu hafta da havaların kötü olmasına rağmen bizler dışında da bölgeye gidip fotoğraf çekip bizlere gönderen bir çok komşumuz oldu. Görüntüler ilk 10 bölge ve 15 ve 16. bölgelere aittir. Bu hafta bizim özellikle dikkatimizi çeken konu site yönetimini yapacak olan Emlak Yönetim’in inşaat firmalarından kalan bir prefabriğe yerleşip bayraklarını asmış olmaları. Bize fotoğraf gönderen ahmetsami, ahmetayazoglu, tokix, MetinSenYildiz ve eslemsu komşularımıza teşekkür ederiz.

İnşaat Görüntüleri (6 Şubat 2011)

Salı, 08 Şub 2011 admin 44 yorum

Bu haftaki fotoğraflarımızı ser73, metin ve sunaz komşularımız gönderdi. Fotoğraflar 3, 8, 11, 12, 13 ve 14. bölgelere aittir. Fotoğrafları çekip bizlere gönderen komşularımıza teşekkür ederiz.

İnşaat Görüntüleri (23 Ocak 2011)

Pazartesi, 24 Oca 2011 admin 21 yorum

Bu hafta neredeyse her bölgeden fotoğraf çekip gönderen komşularımız oldu. Fotoğraf gönderen komşularımız zafere, mahmut düzgün, zahir, ser73 ve olgun yilmaz komşularımız. Fotoğraflarda en belirgin olarak görünen detaylar; alışveriş merkezi inşaatının ilerlemeye başlaması ve etrafının çevrilmesi ile cami inşaatının ilerlemesi. Bir çok komşumuz çektiği fotoğrafları numaralandırıp gönderdi. Çalışmalarından dolayı hepsine teşekkür ederiz.

İSKAYAD “Kayaşehir Hazır, Biz Hazır mıyız” Semineri Yapıldı

Pazar, 23 Oca 2011 admin 15 yorum

İskayad’ın düzenlediği, Kayaşehir hazır,Biz hazır mıyız? konulu bilgilendirme semineri 9 Ocak 2011 Pazar günü saat 17:00’de Bahçeşehir’deki Başakşehir Belediye Binası Muhsin Ertuğruğrul Tiyatrosunda yapılmıştır. Seminere; Emlak Yönetim A.Ş.Halkla İlişkiler ve Teknik İşler Müdürü Sn.Ural Erdal ve Sayın Bahriye Tulgar, Başakşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Sn.Ömer Lütfi Tama da katılmışlardır. Seminer; Kayaşehir’in havadan çekilmiş videosunun müzik eşliğinde perdeden izlenmesiyle başlamış, Burcu Değerli komşumuzun açılış ve hoş geldiniz konuşmasının ardından İskayad Başkanı İlker Balçık komşumuz selamlama konuşması yapmış, derneğimizin özelliği, misyonu ve amaçları hakkında genel bilgiler vermiştir.

Havadan Kayaşehir Videosu

Perşembe, 06 Oca 2011 admin 47 yorum

p_0007Toki resmi internet sitesinde Kayaşehir’İn güncel havadan videosunu yayınladı. Ulaşamayan ziyaretçilerimiz için videoyu buradan da yayınlıyoruz. Ayrıca aşağıda linki bulunan tanıtım dökümanını da yayınladılar. Toki’deki bu olumlu gelişme nedeniyle istanbulkayabasi.com olarak teşekkür ediyoruz.

İnşaat Görüntüleri (2 Ocak 2011)

Pazartesi, 03 Oca 2011 admin 62 yorum

Yeni yılın ilk fotoğraflarını yayınlıyoruz. Bu hafta kendi fotoğraflarımızın yanında ahmetsami, ahmetayazoglu, ser73, bay-ankarali ve seepmayer komşularımız iletti. Fotoğraflarda ağırlıklı olarak Merkez Kayaşehir inşşat çalışması görünüyor. Onun dışında 6. ve 7. böge fotoğrafları ve 3. bölge B-22 içindeki rutubetli duvar görüntüleri yer alıyor. Fotoğraflar için komşularımıza teşekkür ediyoruz.

İSKAYAD Seminer: Kayaşehir hazır. Biz hazır mıyız?

Pazar, 02 Oca 2011 iskayad 42 yorum

Konutlarımızın tesliminin başlamasına günler kala yaşayacağımız bölgeyi ve binalarımızı daha yakından tanıyabileceğimiz, taşınmadan evvel yapmamız gerekenleri öğreneceğimiz, taşınırken ve taşındıktan sonra dikkat edilecek hususlar hakkında bilgileneceğimiz, merak edilen tüm konularda aydınlatıcı bilgilerin sunulacağı seminerimize tüm komşularımız davetlidir.

Toki Kayaşehir Yeni Satış (17. Bölge) Maket Ve Planları

Pazar, 19 Ara 2010 admin 37 yorum

Toki’nin bu ocak ayında başvuruları alacağı satışlarında bulunan bina, maket ve brüt/net metrekarelerinin detaylarını sizler için görüntüledik. Aşağıdaki fotoğraflarda projelerle ilgili tüm detayları görebilirsiniz. Satış duyurusunda dikkat çekmeye çalıştığımız brüt/net metrekareler arasındaki ciddi farkı burada daha net görebilirsiniz. Oda oda her daire tiğinin net metrekareleri belirtiliyor. Fotoğrafları cep telefonu ile çekmek zorunda kaldığımızdan bazı görüntülerde bulanıklıklar var. Bu bilgileri bizzat görmek isteyen ziyaretçilerimiz Toki’nin Halkalı’daki tanıtım ofisini ziyaret edebilirler.

Toki Kayabaşı “Kayaşehir” Yeni Satış Duyurusu

Çarşamba, 15 Ara 2010 admin 43 yorum

toki_1256307911Uzun zamandır birçok ziyaretçimizin beklediği yeni satışla ilgili ilk resmi bilgi bugün itibariyle Toki’nin resmi sitesinde yayınlandı. Beklediğimiz daire sayısından az olmasına rağmen 434 konutluk yeni satışlar hepimizi mutlu etti. Daha önceki satışlardan farklı bir plana sahip olan bu konutlarda daha fazla ortak kullanım alanı ve kapalı otoparklar bulunuyor. O nedenle brüt net metrekareleri arasındaki farklar daha fazla. Başvuracak komşularımızın buna özenle dikkat etmesini öneriyoruz. Toki’nin yapmış olduğu açıklama ve detay linklerini aşağıda görebilirsiniz.