arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘video’

İSKAYAD “Kayaşehir Hazır, Biz Hazır mıyız” Semineri Yapıldı

Pazar, 23 Oca 2011 admin 15 yorum

İskayad’ın düzenlediği, Kayaşehir hazır,Biz hazır mıyız? konulu bilgilendirme semineri 9 Ocak 2011 Pazar günü saat 17:00’de Bahçeşehir’deki Başakşehir Belediye Binası Muhsin Ertuğruğrul Tiyatrosunda yapılmıştır. Seminere; Emlak Yönetim A.Ş.Halkla İlişkiler ve Teknik İşler Müdürü Sn.Ural Erdal ve Sayın Bahriye Tulgar, Başakşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Sn.Ömer Lütfi Tama da katılmışlardır. Seminer; Kayaşehir’in havadan çekilmiş videosunun müzik eşliğinde perdeden izlenmesiyle başlamış, Burcu Değerli komşumuzun açılış ve hoş geldiniz konuşmasının ardından İskayad Başkanı İlker Balçık komşumuz selamlama konuşması yapmış, derneğimizin özelliği, misyonu ve amaçları hakkında genel bilgiler vermiştir.

Havadan Kayaşehir Videosu

Perşembe, 06 Oca 2011 admin 47 yorum

p_0007Toki resmi internet sitesinde Kayaşehir’İn güncel havadan videosunu yayınladı. Ulaşamayan ziyaretçilerimiz için videoyu buradan da yayınlıyoruz. Ayrıca aşağıda linki bulunan tanıtım dökümanını da yayınladılar. Toki’deki bu olumlu gelişme nedeniyle istanbulkayabasi.com olarak teşekkür ediyoruz.

İnşaat Görüntüleri (22 Şubat 2010)

Salı, 23 Şub 2010 admin 42 yorum

Fırtına adlı üyemiz c tipi daire içinden güncel fotoğraflar ve video çekip bize gönderdi. Görünen o ki birçok bölgede daire içlerindeki çalışmalar epey bir ilerlemiş. Çalışmasından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Kendi yazdığı mesaj da aşağıda.

İnşaat Görüntüleri (28 Aralık 2009)

Perşembe, 31 Ara 2009 admin 25 yorum

Komsor arkadaşımızın 5. bölge video ve fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz. Kışın zor şartlarına rağmen yaptığı çalışmasından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.

İnşaat Görüntüleri (2 Aralık 2009)

Cuma, 04 Ara 2009 admin 31 yorum

Ozercifci arkadaşımızın çekip bize gönderdiği 6, 7 ve 10 bölge fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı fotoğraflarda işaretleme de yapmış. Çalışmasından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.

İnşaat Görüntüleri (22 Kasım 2009)

Pazartesi, 23 Kas 2009 admin 43 yorum

Bu haftaki fotoğraflarımızda ilhankucukada’nın katkılarıyla web sitemizin yöneticileri olarak 5. bölge içinden daha önce alamadığımız fotoğrafları ve videoları aldık. Videoda c tipi daire içini ve çevre anlatımını metin arkadaşımız yapıyor. Önümüzdeki 1-2 ay içinde B1 tipi dairenin fayansları tamamlanmış şekilde çekmeyi planlıyoruz. Kendi çektiğimiz fotoğraflarda 5. bölge ve civarını, ayrıca 8. bölgeyi çekmeye çalıştık. Onun dışında hariri B1 adlı kullanıcımızın da bize gönderdiği 7. ve 5. bölge fotoğraflarını da görebilirsiniz.

İnşaat Görüntüleri (9 Ekim 2009)

Cumartesi, 10 Eki 2009 admin 15 yorum

ilhankucukada arkadaşımızın 9 ekimde çektiği video ve fotoğraflara buradan erişebilirsiniz. Görüntüler için kendisine teşekkür ediyoruz.

C tipi Bina İçi ve Manzara Videoları

Salı, 29 Eyl 2009 admin 25 yorum

osman4342 arkadaşımızın çektiği 3. bölgeden C-17′nin son katından bina içi ve manzara videolarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Teşekkür ediyoruz kendisine.

İnşaat Görüntüleri (5 Eylül 2009)

Cumartesi, 05 Eyl 2009 admin 30 yorum

Yeni fotoğraflar ve videolar yayınlamaya devam ediyoruz. Bugğn de birçok açıdan tüm bölgeleri çekmeye çalıştık. Fotoğrafların altlarına hangi bölgelere ait olduğunun notlarını da düştük. Bu hafta ilk gözümüze çarpan farklar: 4. bölgede 2 binanın epey yükselmiş olması, 5. bölgedeki birçok temel aşamadaki binaların yükselmeye başlaması ve bazılarında mantolamaya başlanmış olması ve 6. bölgede de mantolamaya başlanmış olması.

Toki Kayabaşı C Tipi Daire İçi Videosu

Cumartesi, 15 Ağu 2009 admin 56 yorum

osman4342 arkadaşımızın çekip gönderdiği C tipi daire içi videosunu bu sayfadan izleyebilirsiniz. Benim dikkatimi çeken bir nokta maket ve planlarda görüldüğü gibi mutfak tezgah yönü salon tarafındaki duvara yapılmış. B ve B1 tip dairelerde orada salona geçiş bulunuyor.